reklama

Krostki i zaczerwienienie . Pomocy!!!

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez Sylwia Butryn, 30 Kwiecień 2013.

1. Sylwia Butryn

Sylwia Butryn Zaciekawiona BB

Witam moje drogie potrzebuję waszej pomocy. Jestem młoda mama mój syn ma 5,5miesiąca podejrzewano u niego AZS po wizycie u alergologa stwierdzono łojkotowe zapalenie skóry ktore miało minąc po miesiącu po wizycie u alergologa mineło już sporo czasu (wiecej niz miesiac) Małemu co jakis czas wyskakuja krostki na brzuszku i nozkach obenie pojawily sie na plecach brzuszku za uszami i delikatnie czerwone na główe byliśmy u lekarza kazał kąpać małego w krochmalu i NADMANGANIAN POTASU. Czy spotkałyście sie juz z takimi objawami? Prosze pomozcie
    !

2. JustYs21

JustYs21 Fanka BB :)

Witaj.
    Sądząc po opisie i moim doświadczeniu z synkiem uważam, że to alergia na coś. I prawdopodobnie teraz pyli dużo roślin, reakcja krzyżowa. Mój synek miał spokój przez kilka miesięcy, teraz pyli wszystko i ma także krostki na pleckach, ostre AZS na nóżkach, rączkach.
    Rozszerzałaś ostatnio dietę? podawałaś coś nowego? Gluten/mleko inne/jajko/owoc nowy..
    Przeszłabym się do alergologa na twoim miejscu, ewentualnie dermatolog, żeby pokazać jak dziecko wygląda. Czy synka swędzą te zmiany?

3. reklama
  4. Sylwia Butryn

Sylwia Butryn Zaciekawiona BB

Byliśmy u alergologa powiedział że to łojkotowe zapalenie skory bylismy pare miesiecy wstecz po miesiacu miało zginąć. Synek rączki ma czyste na nóżkach pojedyńcze plamki aby są najwięcej krostek pojawiło się na plecach na brzuszku delikatna kaszka i pierwszy raz na głowce jest zaczerwieniona. Wykąpałam dzisiaj synka w krochmalu i bede postepowała tak jak opisałam wceśniej.. Synkowi zaczełam rozszerzać dietę po 4 miesiącu życia. Podaje małemu deserki (banan,marchew,jabułko ,czasami brzoskwinia)zupki,biszkopty oraz soczki herbatki z tych samych składników co deserki . Do dermatologa jesteśmy zapisani DOPIERO na 3 lipca ,lecz w przyszłym tyg bedziemy szli moze nas przyjma wcześniej.. Wydaję mi się że trochę swedza małego troszke plecki i brzuszko.... Narazie będe go kapala w krochmalu i NADMANGANIAN POTASu tak na zmianę jak zalecił lekarz zobaczymy czy będzie zmiana.

Poleć forum