reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krostki pod oczkiem u dziecka

Dołączył(a)
12 Maj 2019
Postów
2
Witam,
Mam problem moja 7 miesięczna córka od 2 tygodni pod prawym oczkiem ma czerwone drobne krostki. W ciągu dnia czasem blednieja a później robią się bardziej czerwone. Wybieram się w nadchodzącym tygodniu do pediatry. Ale jestem dość niespokojna, czy ktoś miał coś podobnego. Zdjęcie trochę mało wyraźne, ale ciężko utrzymać mała :)
Dodam że karmie piersią, rozszsrzam dietę od 6 miesiąca, ale córka nie chce nic jeść, i ciągle dostaje nowe produkty, więc chyba alergia pokarmowa odpada.
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG_20190512_211458_005.jpg
    IMG_20190512_211458_005.jpg
    906,2 KB · Wyświetleń: 193
reklama
Rozwiązanie
Kosmetyków ani proszków nie zmieniłam ostatnio. Próbuje dawać tak po 2-3 dni jeden produkt. Tyle, że każda proba kończy się płaczem i zacisnietymi ustami. Końcem tygodnia wyszły jej dwa pierwsze ząbki. Myślałam że to może być przyczyną. Ale dziwi mnie to że, ma to tylko pod jednym oczkiem.
Skoro cały czas dajesz jej coś nowego to nie wiesz co może ją uczulać. Może to być kilka rzeczy. Może jakiś krem nowy, płyn do kąpieli. Długo się już to utrzymuje?
 
Kosmetyków ani proszków nie zmieniłam ostatnio. Próbuje dawać tak po 2-3 dni jeden produkt. Tyle, że każda proba kończy się płaczem i zacisnietymi ustami. Końcem tygodnia wyszły jej dwa pierwsze ząbki. Myślałam że to może być przyczyną. Ale dziwi mnie to że, ma to tylko pod jednym oczkiem.
 
Rozwiązanie
Do góry