reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krótka kość udowa

Marusia621

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
44
Witam jestem w 30 tygodniu ciąży badania prenatalne ok połókowe też ok,a na USG wyszło że kość udowa jest o3tygodnie za krótka bardzo się martwię co robić proszę o pomoc
 
reklama
Rozwiązanie
Dziękuję za odpowiedź ! Dodam że bardzo długo starałam się z mężem o dziecko (5lat starań ,3 poronienia) dlatego może tak panikuję !
Pewnie dlatego[emoji6] nie dziwię ci się ...
Na bank będzie wszystko ok.
Pierwszy syn miał np non stop za krótka kość udowa i za mały brzuszek. Teraz ma 9 lat i chłop jak dąb [emoji28]
a czy miała pani takie wyniki w 30 tygodniu ciąży
BPD7,78-31w2d. HC-29 -32w2d. AC-26,59-30w5d. FL-5,12-27w3d. HL-4,61 27w1d waga to 1466g.co o tym myśleć zamiast się cieszyć córeczką to sobie nabieram do główy że córka urodzi się chora
W 30 tc FL było tylko o 3 mm dłuższe i od razu informacja, że odpowiada 29tc 3d (reszta wymiarów na 32tc). A na połówkowym z kolei FL było tak jakby najdłuższe (wyprzedzało pozostałe wymiary o 2-3 tygodnie). Myśle, że trzeba zaufać lekarzowi. Jeśli on widział by jakaś nieprawidłowość to na pewno by o tym powiedział.
 
Ostatnia edycja:
reklama
W 30 tc FL było tylko o 3 mm dłuższe i od razu informacja, że odpowiada 29tc 3d (reszta wymiarów na 32tc). A na połówkowym z kolei FL było tak jakby najdłuższe (wyprzedzało pozostałe wymiary o 2-3 tygodnie). Myśle, że trzeba zaufać lekarzowi. Jeśli on widział by jakaś nieprawidłowość to na pewno by o tym powiedział.
 
Ale dziecko chyba krótkie się nie urodziło
Spokojnie. Dziecko będzie zdrowe[emoji6] może być tak że nóżki urosną do porodu więc naprawdę się nie martw. Dziecko nie rośnie proporcjonalnie. Raz rośnie główka, raz nóżka, raz brzuszek itp
Do 3 tyg wachan nie ma się co martwić, w nawet do 4.
U mnie np pomiary odwodu główki się wąchały o 2-3 tyg do tyłu.
Mały urodził się zdrowy i z normalną główka[emoji6]
 
Spokojnie. Dziecko będzie zdrowe[emoji6] może być tak że nóżki urosną do porodu więc naprawdę się nie martw. Dziecko nie rośnie proporcjonalnie. Raz rośnie główka, raz nóżka, raz brzuszek itp
Do 3 tyg wachan nie ma się co martwić, w nawet do 4.
U mnie np pomiary odwodu główki się wąchały o 2-3 tyg do tyłu.
Mały urodził się zdrowy i z normalną główka[emoji6]
Dziękuję za odpowiedź ! Dodam że bardzo długo starałam się z mężem o dziecko (5lat starań ,3 poronienia) dlatego może tak panikuję !
 
Dziękuję za odpowiedź ! Dodam że bardzo długo starałam się z mężem o dziecko (5lat starań ,3 poronienia) dlatego może tak panikuję !
Pewnie dlatego[emoji6] nie dziwię ci się ...
Na bank będzie wszystko ok.
Pierwszy syn miał np non stop za krótka kość udowa i za mały brzuszek. Teraz ma 9 lat i chłop jak dąb [emoji28]
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry