reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krótka kość udowa

Dołączył(a)
22 Maj 2018
Postów
8
Witam czy któraś z mam spotkała się z krótką kością udowa. Jestem w 33 tygodniu i kość jest o 3 tygodnie za krótka.
 
reklama
Ja mam 165 chłopak 174. Martwię sie ponieważ przeczytałam że może świadczyć to o zespole Downa.
No to niepotrzebnie się nakręcasz. Gdyby miało coś niepokoić lekarzy skierowali by Cię na odpowiednie badania. Miałaś badania prenatalne ?
Różnica w jednym parametrze, nie świadczy o ZD.
 
Tak przezierność karkowa wyszła ok. Lekarz mówił że po prostu będzie niski. Ale jestem z natury panikarą. Tylko 3 tygodnie to wydaje mi się bardzo dużo.
 
Tak przezierność karkowa wyszła ok. Lekarz mówił że po prostu będzie niski. Ale jestem z natury panikarą. Tylko 3 tygodnie to wydaje mi się bardzo dużo.
Posłuchaj lekarza, komuś musisz zaufać. Gdyby było coś nie tak to ..wysłałby Cię na dalszą diagnostykę.
Nie każdemu rodzą się koszykarze :) Głowa do góry.
 
Pod koniec ciazy w ok 34-35 tyg moj maluch tez mial krotsza kosc udowa o prawie trzy tygodnie. To ile najadlam sie stresu jest niedoopisania... Lekarze tez mi tlumaczyli ze bedzie niski albo po prostu tak sie ulozyl i w tak zaawansowanej ciazy nie da sie dokladnie zmierzyc wymiarow dzidziusia. Mowili ze gdyby bylo cos nie tak to prawdopodobnie wyszloby to wczesniej a na etapie 8/9 miesiaca ciazy te wymiary juz nie sa tak precyzyjne i stad taka roznica. Urodzil sie caly i zdrowy (52cm) a teraz ma 6,5 msc i nigdy bym nie powiedziala ze ma krotkie nogi, wrecz przeciwnie.
 
reklama
Dzięki za słowa otuchy :) nie wiem czy każda tak swiruje jak ja. Chociaż od początku mam jakieś problemy myślałam że końcówka będzie ok. Wiecie jak czytanie internetów :p może nakręcić. @Lola94 A do samego końca tak miałaś? Jacy jesteście wysocy? Mialam mówić że właśnie lekarz o to też pytał nie wiedziałam że wzrost rodziców ma aż takie znaczenie.
 
Do góry