reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krótka szyjka macicy

Alicia faktycznie masz sie czym pochwalić ;)
ja układ brzuszka mam taki sam, do przodu, ale chyba deko mniejszy hihihi,
i wydaje mi sie ze też jest dosyć nisko od początku ale narazie się nie obniża jeszcze bardziej.
Jeszcze chwilka i nasze dzieciaczki będą już donoszone
trzymajcie się cieplutko
 
reklama
Alicia!! fajny ten brzucholek taka piłeczka !! ja mam podobnie wybity do przodu, moj wyglada jakby byl doklejony!!
Ja juz tez bym maluszka wolała pchac w wózku niz nosic tą piłke z przodu. A jest juz kiepsko bo dzis głupiego kawałka nie umałam przejść i wlokłam sie okropnie!!
 
Justyna masz sporoa roznice w dacie porodu z USG i OM
ciekawe jak to jest.........

potem pewnie bedziemy marudzic jak fajnie bylo chodzic z pila
 
w ciszy, bez płaczu maleństwa, cały czas tylko dla siebie i jak wszyscy o nas dbali... cieszmy się póki możemy :D
 
Anika ;D ja własnie wczoraj do mojego męża powiedziałam: Wiesz kochanie, juz sama nie wiem co gorsze, czy ten plecak co go ledwo ciagam, czy wiszczacy maluch nad uchem ;D ;D To sie nazywa pozytywne podejscie do maciezyństwa ;). Mój maz na szczęście ma do wszystkiego bardzo poztywne podejście i powiedział, ze w razie co to wyniose sie do drugiego pokoju a on bedzie malucha uciszał ;) ;).... no ciekawe... ciekawe.... to jego pierwsze dziecko.... moje drugie... ;D
 
zuzaczek takiego meza to pozazdroscic!
ja wlasnie wrocilam ze spotkania z polozna , powiedziala ze nawet nie bedzie badac jak ta szyjka bo to jak sie czulam po seksie ostatnio z mojego opisu wskazuje jak najbardziej na objawy porodu , ktore jakos sie uspokoily ale moga wrocic w kazdej chwili teraz wiec ona woli mojej szyjki nie stymulowac badaniem ;D

powiedziala ze moge sobie spokojnie juz rodzic na tym etapie , i ze (nie wiem jak to wywnioskowala) moge miec rozwarcie z 2 cm , i ze to dobrze bo szybciej pojdzie porod i latwiej.
aha !
co istotnego powiedziala o czym nie wiedzialam O0 to ze mam nie czekac az mi woda odejdzie bo moge sie niedoczekac wody a za miast niej urodzic dziecko , wiec jesli skurcze beda sie ciagnac z 1/5-2 godziny to mam jechac do szpitala.
 
Cześć dziewczyneczki.
Właśnie wróciłam z pięciodniowego wygnania w szpitalu. Moja szyjka ma niecały 1 cm, jest otwarta na 2 i 2,5 cm i kilka dni regularnych skurczów porodowych nie otworzyło jej więcej nawet o pół centymetra. Chyba ten pesar mi ją tak zaspawał...
 
no mnie ta róznica prawie dwoch tyg tez zdziwiła, ale moze dlatego że mój dzidziorek do najmniejszych nie nalezy!! Ja i tak trzymam sie daty koniec lipca bo tak mi juz lekarz powiedział ze wtedy bedzie prowokowac porod !!
Widze ze wiekszosc z nas juz ledwo ledwo.... ;D
 
reklama
hej!!
Oj kobitki sypiemy się sypiemy...
Justyna ja termin wegług miesiączki mam na 6 sierpnia, a na podstawie usg 24 lipca!!
I jak tu być mądrym!!! Gin mówi że szykujemy się na koniec lipca!!
Mój synek też jest podobno spory!!
Pozdrawiam
 
Do góry