reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krótka szyjka macicy

Dziewczyny, nie zostawiajcie mnie tu samej !!!! ;) ;) ;)
Ja muszę jeszcze wytrzymać conajmniej 3 tygodnie !!!!!!!!
Niech te dzidzilki nasze tak się nie spieszą. Wszystkie uciekniecie później na lipcóweczki i co zostanę sama????

Tak na poważnie.
6 lipca byłam na badaniu i moja szyjka jeszcze się trzymała. Miękka, krótka. Ale po moich weekendowych wojażach nie wiem czy jest OK. Boję się iść do szpitala na badanie. Bo teraz jak mój gin na urlopie to tam mam się wrazie czego zgłaszać.

Pozdrawiam i 3majcie się
 
reklama
Słowiczku nie zostaniesz sama. Ja mam urodzić po terminie a termin mam na 12 to predzej ja zostane tu sama. Zważywsz, że mam szyjke jak byk ;D!
 
Ja tez sie nie daję :D. Baaaaardzo baaardzo chce dotrwac do 9-go sierpnia. Leze bykiem w domu, nic nie robie i tylko magnez łykam.
 
Mi sierpień bardzo odpowiada, szczególnie 7-my, 6 rocznica ślubu, ale coś mi się wydaje, że końcówka lipca będzie bardizej realna i jakoś już się nie mogę doczekać..., chociaż z drugiej strony ma ten dylemat: cisza, spokój, czas tyko dla mnie i mogę robić co chce i kiedy chce a potem całe moje zycie bedzie należało do tego 50-60 cm ciałka :D
Wczoraj zrobiłam pierwsze pranko! Ale ładnie pachnie! /płynem Lovela/, teraz prasowanko, bratowa ostrzegała abym nie zaprasowała wykończeń przy szyjce czy rękawkach bo się robią ostre i nie można później dziecku tego założyć, ale weź tego nie zaprasuj jak żelazko jest większe od niektórych tych ciuszków hihihi ;)
Wczoraj widzieliśmy tygodniowego bobaska, komentarz mojego męza: myślałem ze To będzie troszkę większe!!!!
 
Do góry