reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krótsze kości długie u płodu, wykryte na usg w 20tyg.pomocy

Ewelynka25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Sierpień 2020
Postów
60
Witam wszystkich, może ktoś z Was ma lub miał podobne przeżycia, potrzebuję się z kim podzielić i licze nie tyle na słowa. Otuchy ale ze znajdę kogoś z podobnymi doświadczeniami, mianowicie ciąża do 20 tyg łącznie z badaniami prenatalanymi całkowicie ok, nagle jak grom z jasnego nieba na polowkowym Usg lekarz prowadzący mówi że kości raczek i nóżek są krótsze o ponad 4 tyg. Wiekiem ciąży, na drugi dzień inny lekarz na innym sprzęcie potwierdził, narzady wewnętrzne całkowicie ok, ale rączki i nozki za krótkie, sugerował wadę ale jaka okaże się po aminiopunkcje na którą jadę w poniedziałek, być moze karłowatość być moze zupełnie co innego, moj3 życie chwilowo legło w gruzach, tak bardzo się martwię o moje maleństwo,nie umiem normalnie funkxkowmowac😭😭😭😭
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny, dzikuje Wam za wszystkie wpisy, dodwaly mi otuchy w ciężkich chwilach. OBIECAŁAM sobie, że napiszę co się u mnie wydarzyło, bo wiem z doświadczenia jak irytowały mnie historie bez opisu zakończenia... Niestety ale u mojej corci wyszła z amnio wada letalna, smiertlena dysplazja kostna 😭, straciłam maleństwo w 24tc.Mimo ogromnego bólu jeszcze raz dziękuję za wsparcie. Życzę zdrówka dla Was wszystkich
nawet nie wiesz jak mi ogromnie przykro! Jakie to niesprawiedliwe, nie mam pojęcia co czujesz, ale życzę dużo siły, przebrnijcie przez żałobę tyle czasu ile potrzebujecie😘trzymaj się ciepło
Kolezanki synek wg usg polowkowego mial 3 tyg krotsze nozki. Im blizej porodu, tym ta dysproporcja sie zwiekszala. Wg usg dziecko mialo 6tygodni "w plecy" w terminie porodu. Urodzil sie dopiero dwa tygodnie pozniej i mial 2900g i 48cm. Maly ale zdrowy. Teraz ma dwa latka i jest po prostu odrobinę nizszy od rowiesnikow. Jego rodzice tez nie sa wysocy, wiec i z niego koszykarza nie będzie ;)
Trzymam kciuki za Twoje malenstwo, niech zdrowo rosnie :)
Dziekuje za słowa otuchy ☺️
 
reklama
Czasami dobrze jest zrobić amniopunkcję, jeżeli stres spędza Ci sen z powiek:) natomiast jak widzisz, wszystko może być dobrze:)
Kochane, już jestem po amnio, nawet nie było najgorzej, póki co po też czuje się dobrze, córcia kopie także jej też nic nie jest, teraz pozostało czekać ok 2 tyg na wynik.. I modlić się, aby wyniki były dobre ale mam świadomość że mogą być źle,,, ah to będą dłuuugie 2 tyg 😥
 
Kochane, już jestem po amnio, nawet nie było najgorzej, póki co po też czuje się dobrze, córcia kopie także jej też nic nie jest, teraz pozostało czekać ok 2 tyg na wynik.. I modlić się, aby wyniki były dobre ale mam świadomość że mogą być źle,,, ah to będą dłuuugie 2 tyg 😥
dostaniesz wyniki amnio i wierze,ze napiszesz nam,e wszystko super i córcia zdrowa 😍
 
Dziewczyny, dzikuje Wam za wszystkie wpisy, dodwaly mi otuchy w ciężkich chwilach. OBIECAŁAM sobie, że napiszę co się u mnie wydarzyło, bo wiem z doświadczenia jak irytowały mnie historie bez opisu zakończenia... Niestety ale u mojej corci wyszła z amnio wada letalna, smiertlena dysplazja kostna 😭, straciłam maleństwo w 24tc.Mimo ogromnego bólu jeszcze raz dziękuję za wsparcie. Życzę zdrówka dla Was wszystkich
 
Dziewczyny, dzikuje Wam za wszystkie wpisy, dodwaly mi otuchy w ciężkich chwilach. OBIECAŁAM sobie, że napiszę co się u mnie wydarzyło, bo wiem z doświadczenia jak irytowały mnie historie bez opisu zakończenia... Niestety ale u mojej corci wyszła z amnio wada letalna, smiertlena dysplazja kostna [emoji24], straciłam maleństwo w 24tc.Mimo ogromnego bólu jeszcze raz dziękuję za wsparcie. Życzę zdrówka dla Was wszystkich
Ewelynka bardzo mi przykro z powodu straty [emoji174] przytulam cieplutko
 
reklama
Dziewczyny, dzikuje Wam za wszystkie wpisy, dodwaly mi otuchy w ciężkich chwilach. OBIECAŁAM sobie, że napiszę co się u mnie wydarzyło, bo wiem z doświadczenia jak irytowały mnie historie bez opisu zakończenia... Niestety ale u mojej corci wyszła z amnio wada letalna, smiertlena dysplazja kostna 😭, straciłam maleństwo w 24tc.Mimo ogromnego bólu jeszcze raz dziękuję za wsparcie. Życzę zdrówka dla Was wszystkich
nawet nie wiesz jak mi ogromnie przykro! Jakie to niesprawiedliwe, nie mam pojęcia co czujesz, ale życzę dużo siły, przebrnijcie przez żałobę tyle czasu ile potrzebujecie😘trzymaj się ciepło
 
Rozwiązanie
Do góry