reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krupka

chapicha

Mama na cały etat !
Dołączył(a)
6 Maj 2010
Postów
350
Miasto
Rybnik
Odeszła jedna z forumek, Krupka, zostawiając dwóch synków...

Pamiętajmy :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marta !:angry: to na początek!
tak bardzo mi Ciebie brakuje! a to ledwo 72 godziny jak Ciebie nie słyszałam, czy dam radę dłużej? :baffled:

czy moge już zawsze mówić o Tobie "moja Marta"? Ty Szprotko jedna! miałas zmienic avatarek, miałaś się ze mną spotkać, miałąm Ci oddać książkę, miałam od Ciebie kupić pajace.......MARTA!!!! tyle jeszcze nas czekało, co ja teraz mam zrobic? jak bez Ciebie? ja nie chcę! A może mogłabyś wrócić?...pomyśl o tym...
 
skad macie te informacje? nie wierze!!! w sobote sie umawialysymy na wspolny wyjazd
czy to na pewno potwierdzone?
 
reklama
Marta brak mi słów, miałyśmy razem zużyć moje zapasy dobrego wina, miałaś mnie odwiedzić i uwierzyć w warszawską gościnność, bardzo mi Ciebie brak, opiekuj się swoimi chłopcami z nieba


[*]
 
Do góry