• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Krwawienie 2 tygodnie po porodzie

Hej
Jestem 2 tygodnie po porodzie
I przestałam krwawić,na podpasce kilka brązowych plam i lekkie pobolewanie w podbrzuszu
Poród siłami natury i karmię piersią powinnam zacząć się martwić i pojechać to sprawdzić?
 
reklama
Hej
Jestem 2 tygodnie po porodzie
I przestałam krwawić,na podpasce kilka brązowych plam i lekkie pobolewanie w podbrzuszu
Poród siłami natury i karmię piersią powinnam zacząć się martwić i pojechać to sprawdzić?

Nie. Do 6 tygodni krwawienia i bóle brzucha mogą być większe i mniejsze.

Niepokojące objawy to gorączka czy brzydko zapach z narządów rodnych
 
Ostatnia edycja:
Nie. Do 6 tygodni krwawienia i bóle brzucha mogą być większe i mniejsze.

Niepokojące objawy to gorączka i brzydko zapach z narządów rodnych
Wskazujący do kontroli jest nawet lekki stan podgorączkowy przy braku brzydkiego zapachu i innych dodatków. Przytrafiło mi się to. Początkowo w szpitalu zbywano mnie i wmawiano, że może zapalenie piersi (nie było) a po wymazie z szyjki okazało się, że jakaś bakteria, zostałam przyjęta ponownie na oddział z dzieckiem i włączono antybiotykoterapię. Podejrzewam, że w czasie porodu coś złapałam, bo przed wszystko było ok. A lekko podwyższona temp. pojawiła się niedługo po powrocie do domu.

Co do zaniku krwawienia, to tak moze być. Połóg trwa 6 tyg i w tym okresie trafiają się dni bez krwawienia jak i takie z intensywniejszym.
 
Wskazujący do kontroli jest nawet lekki stan podgorączkowy przy braku brzydkiego zapachu i innych dodatków. Przytrafiło mi się to. Początkowo w szpitalu zbywano mnie i wmawiano, że może zapalenie piersi (nie było) a po wymazie z szyjki okazało się, że jakaś bakteria, zostałam przyjęta ponownie na oddział z dzieckiem i włączono antybiotykoterapię. Podejrzewam, że w czasie porodu coś złapałam, bo przed wszystko było ok. A lekko podwyższona temp. pojawiła się niedługo po powrocie do domu.

Co do zaniku krwawienia, to tak moze być. Połóg trwa 6 tyg i w tym okresie trafiają się dni bez krwawienia jak i takie z intensywniejszym.

W sensie mi nie chodziło, że muszą obie rzeczy wystąpić - już sama gorączka jest oczywiście alarmująca.
I tak samo sam brzydki zapach.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry