reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie a mozliwa ciąża

Dołączył(a)
20 Grudzień 2022
Postów
10
Witam może wy coś Poradzicie bo już niewiem co myśleć zaznaczam ze do giną mogę się udać najwcześniej za tydzień. Brak wolnych terminów stąd moje pytanie okres spóźniał mi się jakieś 9dni więc postanowiłam zrobić test ciążowy i negatywny , po 2 dniach zrobiłam betę i <2.30 co by wykluczało betę ostatni stosunek 22 listopad miesiączki licząc 6 miesięcy wstecz 26-30 dni bez obsuwy. Dziś już 43 dzień cyklu i cały dzień brak okresu. Jednak godzinę temu pojawiło się jakieś plamienie czy krwawienie sama nw jak to nazwać. I sama nw czy to wrócił okres czy zarodek się zagnieżdża i dlatego tzw krwawienie implantacyjne . Po jakim czasie najpóźniej od zapłodnienia zarodek się zagnieżdża? I wgl Co myślicie wyglądało to tak że na papierze najpierw różowy sluz a gdy włożyłam tampon żeby sprawdzić to brunatna krew... Przepraszam może trochę tu namieszalam ale mam nerwy już bo pierwszy raz spóźniajacy się okres aż tyle dni a testy negatywne..
 
reklama
Do góry