reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie i ból a jednak okres

Dołączył(a)
14 Marzec 2024
Postów
2
Witam chciałam się zapytać bo nie wiem co myśleć w tym cyklu po owulacji temperatura poszybowała wysoko miałam ponad 37 stopni przez cały czas dziś w nocy też 37 gdzie zawsze przy okresie temperatura mi spadała do 36 czy to możliwe że jestem w ciąży jeśli mam krwawienie i ból. Proszę o pomoc
 
reklama
Witam chciałam się zapytać bo nie wiem co myśleć w tym cyklu po owulacji temperatura poszybowała wysoko miałam ponad 37 stopni przez cały czas dziś w nocy też 37 gdzie zawsze przy okresie temperatura mi spadała do 36 czy to możliwe że jestem w ciąży jeśli mam krwawienie i ból. Proszę o pomoc
Temperatura może spaść dopiero w trakcie miesiączki, nawet na 2-3 dzień 😉
 
Witam chciałam się zapytać bo nie wiem co myśleć w tym cyklu po owulacji temperatura poszybowała wysoko miałam ponad 37 stopni przez cały czas dziś w nocy też 37 gdzie zawsze przy okresie temperatura mi spadała do 36 czy to możliwe że jestem w ciąży jeśli mam krwawienie i ból. Proszę o pomoc

Temperature mierzymy do dwóch miejsc po przecinku - 37.12 a 37.10 to już spadek
 
Jak masz miesiączkę to nie jesteś w ciąży...
A wyższa temperatura zdarza się, powinien być spadek przed miesiączka ale chodzi o dokładny odczyt, bo sam fakt miesiączkowania może podnosić temperaturę.
 
Do góry