reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie implantacyjne, poronienie czy ciąża ?

Mi to wygląda na test z krwi. I uważam jak koleżanka powyżej - jeszcze nie widziałam, by komuś wyszedł negatywny.
@Blondyna551! Pozostaje zrobić Ci betę w labie. Ale moim zdaniem masz @, a w ciąży nie byłaś.
 
reklama

Załączniki

  • received_6755585867827020.jpeg
    received_6755585867827020.jpeg
    45,4 KB · Wyświetleń: 145
  • received_5367903240001598.jpeg
    received_5367903240001598.jpeg
    41 KB · Wyświetleń: 145
U mnie sprawa wygląda tak że test wyszedł pozytywnie, ale dostałam okres . Najpierw parę plam brązowych później bardziej czerwone . Trwa jeden dzień. Ale zrobiłam test j nadal pozytywny . Teraz pytanie czy jest szansa na plamienie implantacyjne, czy to jednak okres. Dodam że nie ma skrzepow
Skoro testy są pozytywne to nie jest to plamienie implantacyjne. Zrób betę w laboratorium.
 
reklama
Do góry