reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie implementacyjne czy skutek uboczny leku?

wis2

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2022
Postów
30
Cześć dziewczyny, staramy się z mężem o dziecko, od 1 dnia cyklu do 11 stosuje estrofem i letrozole od 5 do 9 dnia cyklu. Potem od 16 dnia cyklu do 25 duphaston, wczoraj (20 dzień cyklu) zaczął się u mnie ból podbrzusza i skąpe krwawienie.. dziś to krwawienie jest już spore, jak okres. nie wiem co się dzieje, co to może oznaczać bo raczej nie ciążę bo jest jeszcze zbyt wcześnie.. nie wiem też czy traktować to jakoś pierwszy dzień cyklu i zacząć brać tabletki?
 
Ostatnia edycja:
reklama
A kontrolujesz kiedy masz owulację?
Może duphaston wzięty za wcześnie i Ci ją blokuje?
I masz cykl bezowulacyjny i stąd taka sytuacja?
 
Ja zaszlam w ciążę przy letrozolu i estrofemie i duphaston i jeszcze kilka lekow do tego. Ale owulacja nie byla jak w zegarku i duphaston bralam dopiero po potwierdzonej owulacji.
 
reklama
Ile czasu brałaś leki gdy się udało?
U mnie problem byl złożony bo ja mam pcos i nie mialam swoich owulacji okresu. Ogólnie na lekach bylam mocno obstawiona nawet biorąc leki na owulacje clostilbegyt czy później letrozol w ciągu półtora roku potrafilam miec z 3 owulacje tylko więc nie ma co porównywać czasu. A zaszlam w cyklu gdzie byl letrozol, estrofem, duphaston, miovella, miovella nac, acc i bromocorn. Każdy przypadek jest inny ale grunt to miec lekarza który sprawa. Przed tym lekarzem co jestem obecnie bylam właśnie i takiego gdzie bralam duphaston od 16 dnia cyklu a po pierwsze wogole nie mialam owulacji a po drugie nawet gdy bylam na letrozolu moje owulacje były najwcześniej w 17 dc a najpoznuej w 23
 
Do góry