reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie na początku ciąży

Dołączył(a)
5 Wrzesień 2021
Postów
6
Hej, od pewnego czasu staramy się z mężem o dziecko. Mam trochę problemów zdrowotnych m.in. brałam duphastan by uregulować cykl - ostatnie pół roku równiutko 27 dni.
Test pozytywny, bardzo blada kreska wyszedł mi dopiero 30DC, co ciekawe jeszcze przed terminem miesiączki pozytywne wyszły mi testy owulacyjne. 31dc dostalam brązowych plamień i lekkiego bólu w podbrzuszu- pomyślałam, że implantacyjne. Niestety przerodziły się one w czerwone krwiwienie, nie jakieś duże, ale jednak i trwają do dziś tj.33 dc, natomiast nie ma już bólu. Najbardziej obficie jest przy korzystaniu bez toalety i rano. Teleporade mam dopiero we wtorek, bete zrobię w czwartek o ile się podkuruje, bo jeszcze się przeziębiłam na dodatek. Dziś pisałam na czacie z położną, ale kazała się oszczędzać i czekać do wtorku 🙈 Test ciążowy nadal pokazuje bardzo bladą kreskę. Czy któraś z Was miała, podobne objawy i wszystko skończyło się pozytywnie?🙊
 
reklama
skoro test wyszedł pozytywny w 30dc to znaczy, że do implantacji doszło już jakieś 2 dni wcześniej,, podobno plamienia w ciąży są normalne, nie wiem jak z większymi krwawieniami:_ możliwe że to np krwiak no i niestety często zdarzają się też ciążę biochemiczne

nadal bierzesz duphaston? może potrzebujesz brać progesteron
 
No właśnie nie biorę duphastanu, bo nie udało mi się umówić na wizytę ani teleporade z ginekologiem... Plamienie pojawiło się w piątek popołudniu.. ostatnią tabletkę brałam w 25dc. Nie wiem prawdę mówiąc co robić,czekanie do wtorku mnie trochę przeraża, a z drugiej strony słyszałam, że tak bywa 😥
 
No właśnie nie biorę duphastanu, bo nie udało mi się umówić na wizytę ani teleporade z ginekologiem... Plamienie pojawiło się w piątek popołudniu.. ostatnią tabletkę brałam w 25dc. Nie wiem prawdę mówiąc co robić,czekanie do wtorku mnie trochę przeraża, a z drugiej strony słyszałam, że tak bywa 😥

wydaje mi się, że powinnaś była kontynuować,, teraz nagle progesteron spadł i stąd krwawienie,, niestety nic więcej nie wiem, mam nadzieję że mimo wszystko będzie dobrze ✊ może spróbuj jutro wcisnąć się na teleporade, przedstaw swoją sytuację w rejestracji i powinni znaleźć miejsce
 
W moim przypadku takie żywe krwawienie nie skończyło się dobrze. Ale będę trzymać kciuki aby Wam się udało . Możesz w takim przypadku zażywać maksymalną dawkę magnezu , odpoczywać i nie stresować się.
 
W moim przypadku takie żywe krwawienie nie skończyło się dobrze. Ale będę trzymać kciuki aby Wam się udało . Możesz w takim przypadku zażywać maksymalną dawkę magnezu , odpoczywać i nie stresować się.
Przykro mi... u mnie to na pewno odbiega od standardowego okresu, wiec nadzieja nie umiera, ale przez to czekanie zaczynam mieć różne myśli. Teraz skonsultowałam się z endokrynologiem i zaleca branie duphastanu, wiec właśnie zaaplikowałam pierwszą dawkę i zobaczymy co będzie się działo. Nadzieja nie umiera :)
 
Przykro mi... u mnie to na pewno odbiega od standardowego okresu, wiec nadzieja nie umiera, ale przez to czekanie zaczynam mieć różne myśli. Teraz skonsultowałam się z endokrynologiem i zaleca branie duphastanu, wiec właśnie zaaplikowałam pierwszą dawkę i zobaczymy co będzie się działo. Nadzieja nie umiera :)
Wiesz w moim przypadku to była druga ciąża, w pierwszej było wszystko ok. Jednak po pół roku od tego zdarzenia znów zaszłam w ciążę i w tej chwili nasz "trzeci bobas" leży obok mnie 🥰 zawsze trzeba mieć nadzieję
 
reklama
Do góry