reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie na początku ciąży

Joanna020202

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Marzec 2022
Postów
34
Cześć dziewczyny.
Bardzo sie martwie. Jestem w 6tym tyg. ciąży. W sobote zaczęło mi sie lekkie plamienie. W pon. byłam u lekarza i widac pęcherzyk (tydz. 5+2). Mam odpoczywac. Teraz mam coraz wiecej krwi podczas wizyty w toalecie. Na wkładce tylko plamki. Ale byly tez małe skrzepy po nocy.
Martwię się, że stracę moje Baby:(
Czy mialyście podobną sytuację?
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Bardzo sie martwie. Jestem w 6tym tyg. ciąży. W sobote zaczęło mi sie lekkie plamienie. W pon. byłam u lekarza i widac pęcherzyk (tydz. 5+2). Mam odpoczywac. Teraz mam coraz wiecej krwi podczas wizyty w toalecie. Na wkładce tylko plamki. Ale byly tez małe skrzepy po nocy.
Martwię się, że stracę moje Baby:(
Czy mialyście podobną sytuację?
A badalas progesteron?
 
Na bym podejchala na izbę. To może być krwiak ale niestety może być też poronienie. Bez badań czy USG, nie wiadomo. Jakby zwiększało się krwawinie nie ma co czekać, chociaż na tak wczesnym etapie dużo nie da się zrobić.
 
Tak,to może być i krwiak (albo co innego) albo poronienie niestety. Już zrobiłaś wszystko co mogłaś,bierzesz progesteron,odpoczywasz. Tak jak pisze koleżanka,jeśli będzie dużo krwi to jedz na izbę.
 
Dziekuję.
Mam niemiłe przeczucie, że to poronieniw, tym bardziej, że podbrzusze boli mnie jak przed miesiączką.
Bardzo sie martwię. W pon mam wizyte u lekarza, ale jeśli sie pogorszy pojade wcześniej :(((
 
Dziekuję.
Mam niemiłe przeczucie, że to poronieniw, tym bardziej, że podbrzusze boli mnie jak przed miesiączką.
Bardzo sie martwię. W pon mam wizyte u lekarza, ale jeśli sie pogorszy pojade wcześniej :(((
Niestety, wiem że się martwisz, ja mam za sobą 3 poronienia wczesne. Były wlansie jak okres, oprócz pierwszego. A jakie maialas HCG? Baladalas przyrosty. Pamiętaj, że to nie jest od Cb zależne. Ty robisz co możesz, niestety tak działa natura. Jeśli dojdzie do najgorszego, pamiętaj że to nie znaczy że tak będzie następnym razem i warto zrobić badania.
 
HCG mialam, jak to powiedziala pani Doktor bardzo dobre, ale nie powiedziala mi jak wysokie.
Leze i nic nie robie bo sie boję.
Tak nie chcialanym stracic tego malenstwa :(((
 
Cześć, staraj się dużo leżeć.
Ja miałam na początku ciąży ok 8 tygodnia krwiaka.. bardzo duże skrzepy mi schodziły. Później na trochę spokój i znowu. Na szczęście dotrwaliśmy. Także mało stresu, dużo odpoczynku. Na Twoim miejscu pojechałabym na Izbe.
 
reklama
Hej, odpoczywaj dużo, obserwuj plamienia. To teraz może być wszystko. Czasami po kolorze krwi jesteś w stanie ocenić czy to krwiak czy poronienie (brązowa krew to zwykle oczyszczający się krwiak). Jakiego koloru masz plamienia ? Ja bym mimo wszystko jechała na izbę, chociażby się dowiedzieć co się dzieje. Nic więcej nie możesz zrobić na ten moment. Wierzę że wszystko będzie dobrze ❤️
 
Do góry