reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie na początku ciąży

HCG mialam, jak to powiedziala pani Doktor bardzo dobre, ale nie powiedziala mi jak wysokie.
Leze i nic nie robie bo sie boję.
Tak nie chcialanym stracic tego malenstwa :(((

Szkoda, że nie masz tych wyników bety bo można by było skontrolować.
Jak mieszkasz w Polsce to możesz zrobić dzisiaj i w piątek prywatnie i zobaczyć czy poziom dobrze przyrasta
 
reklama
Wlasnie nie mieszkam w Polsce i nie znalazlam lekarza, ktory przyjmuje prywatnie.
Chyba musze czekac do poniedzialku na wizyte.
Pani Doktor powiedziala, ze szanse sa 50 na 50.
I tak juz nic nie moge zrobic. Musze uzbroic sie w cierpliwosc :(
 
Cześć dziewczyny.
Bardzo sie martwie. Jestem w 6tym tyg. ciąży. W sobote zaczęło mi sie lekkie plamienie. W pon. byłam u lekarza i widac pęcherzyk (tydz. 5+2). Mam odpoczywac. Teraz mam coraz wiecej krwi podczas wizyty w toalecie. Na wkładce tylko plamki. Ale byly tez małe skrzepy po nocy.
Martwię się, że stracę moje Baby:(
Czy mialyście podobną sytuację?
Ja w 6t krwawiłam, odkleiła się kosmówka i zrobił się krwiak.
Z tego co już tu nie raz czytałam , to lekarze za granicą podchodzą do tego w sposób : organizm sam musi sobie z tym poradzić bez żadnego wsparcia, albo się samo utrzyma albo nie 🤷‍♀️

Ja dostałam Duphaston i nakaz leżenia.
Także leż leż i jeszcze raz leż .
Bądź dobrej myśli 👍
 
Leze ile moge. Dostalam progestan i mam sie oszczedzac. Ale coraz mocniej krwawie (jakby bardzo slaby okres).
Zyje nadzieja, ze moja kruszynka nie zniknie:(
 
Na tą chwilę niestety nic nie możesz zrobić. Jechanie na izbę też moim zdaniem nie ma sensu. Bierzesz leki, odpoczywasz i czekasz na wizytę.
 
Chcialabym uslyszec, ze bedzie dobrze. Ale krwawie coraz mocniej. Zaczelo sie od plamienia a teraz mam jakby slaby okres. Mysle, ze oznacza to najgorsze :(
Ale zyje nadzieja
 
Wlasnie krwawie jeszcze bardziej i podczas wizyty w toalecie mialam fuzy skrzep. To koniec prawda? ;(
Czy ktoras z Was tak miala?
 
Tez zaczynaly sie plamieniem? Potem zywsza krwia? Bolem podbrzusza? A ten skrzep to juz potwierdzenie ?

Czytam, ze sa przypadki, ze to nie koniec ciazy i zyje niewielka nadzieja. Chociaz w glebi wiem, ze szanse sa znikome :(((
 
reklama
Najpierw dosłownie kropelka krwi, później przy poodcieraniu i później rozkręciło się jak okres.
Mam nadzieję że u Ciebie to nie jest to i ze wszystko będzie dobrze.daj znać co powie lekarz ściskam mocno pamiętaj stres nie pomaga.
 
Do góry