reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie po 14 dniach

Dołączył(a)
16 Luty 2021
Postów
12
Hej 😉 pierwszy raz się spotykam z czymś takim że mój organizm się tam zachowuje. @ dostam w terminie ale to nie były @ taki jak zawsze tylko takie dziwne plamienie. Robiłam test wyszedł negatywny po 3 dniach od końca @ zrobiłam betę i wyszła <1.2 dziś czyli po 14 dniach dostam jakiego dziwnego krwawienia bolą mnie strasznie piersi czy to normalne?
 
reklama
Ja miałam bardzo podobna sytuację i nie rozumiem jej do dziś.
W dniu spodziewanej @ oznaczyłem beta HCG, wynik był 1.25, zaraz po tym dostałam okresu, wydawał się normalny. Uznałam że ciazy nie ma.
Po ok. 14 dniach dostałam dziwnych plamien. Zrobiłam test i wyszła blada kreska. Poszłam na betę wynik 20. Prawdopodobnie byla to jakaś ciąża biochemiczna, chociaż nic na ciążę nie wskazywało.
Ja bym na Twoim miejscu skonsultowała plamienia z jakimś lekarzem bo może to jakaś infekcja, albo może masz owulację i tak nietypowo się objawia ?
 
Nie wiem ale dostałam krwawienia słabszego niż przy @ normalnym ale silnijszego niż podczas ostatniego @ bo przy ostatnim było tylko delikatne bardzo słabe krwawienie prawie niewidoczne
 
Najlepiej skonsultuj się z ginekologiem. Może to być po prostu jakieś zachwianie hormonalne, a może objaw czegoś poważniejszego. Ja bym nie bagatelizowała.
 
Do góry