reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie po badaniu usg

Dziewczyny, byłam w czwartek na wizycie, wszystko w porządku. Serduszko bilo. Lekarz stwierdził że każda ciąża jest inna i tak naprawdę nie wiadomo skąd mogło się wziąć krwawienie. Dostałam duphaston 3x1.
Wvzoraj pod wieczór ponownie zaczęłam krwawić, zamieniło się to w plamienie, teraz jest ok, ale podbrzusze mnie boli, szczególnie jak chodzę. Generalnie staram się leżeć cały czas. Jutro ponowna wizyta u lekarza. Znowu strach i niepokój :( mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.
Może pojawiły się jakies krwiaki i zaczęły krwawic. U mnie były ogromne 2 teraz jest 31 tc i wszystko ok . Zniknęły w ok 20tc . Daj znać jak po lekarzu
 
reklama
Jak tylko zaczyna cie bolec pij wode mi tak lekarz zalecił i rzeczywiście mi pomagało dodatkowo kup sobie magnez np asmag forte, jest niedrogi i skuteczny mozesz rownież brac co 8 godzin Nospe

Mnie tez lekarze olewali, jak krwawiłam w 12 tyg, zrobili usg, powiedzieli ze dziecko żyje i żebym wracała do domu a jak bedzie bolec to paracetamol.
Nawet weź ten paracetamol bo jak nie bedziesz czuła bólu przestaniesz sie stresować.
Niestety lekarze do ok 20tc myślą co ma być to będzie. Gdy w 12 tc tez krwawilam to tez mi powiedzieli co ma byc to będzie i ogólny olew. 5 dni w szpitalu gdzie usg miałam tylko raz pierwszego dnia.
 
Może pojawiły się jakies krwiaki i zaczęły krwawic. U mnie były ogromne 2 teraz jest 31 tc i wszystko ok . Zniknęły w ok 20tc . Daj znać jak po lekarzu
Jestem po wizycie. Dokładnie tak jak pisałaś, pojawił się krwiak po zagnieżdżeniu. Obecnie już się regeneruje więc wszystko powinno być na dobrej drodze :)
 
Jestem po wizycie. Dokładnie tak jak pisałaś, pojawił się krwiak po zagnieżdżeniu. Obecnie już się regeneruje więc wszystko powinno być na dobrej drodze :)
No to super. No widzisz krwiaki pojawiają się bardzo czesto najważniejsze zeby nie powodował odklejania kosmówki. Uważaj na siebie i kontroluj wielkość tego paskudztwa a wszystko będzie dobrze. Ja przy krwiakach brałam też nospę 3xdz. Nie życzę ale gdyby się znowu pojawiło krwawienie to się nie stresuj . Jak jest krwiak to może się to jeszcze zdarzyc. Zdrówka. Ja dzis po prenatalnym III trymestru i u mnie wszystko super dzidzia zdrowa krwiaki mimo wielości pięści nic mojemu" knedelkowi" nie zrobiły
 

Załączniki

  • IMG-20200427-WA0007.jpeg
    IMG-20200427-WA0007.jpeg
    756,4 KB · Wyświetleń: 95
Do góry