reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie po łyżeczkowaniu

Ja miałam raz taki silny ból ale to już nie krwawiłam bardziej w czasie gdy wypadały dni płodne ale był tak okropnie silmy ze nie miałam siły wstać z łóżka a po zabiegu było w porządku. Może warto skonsultować to z lekarzem jeśli do tygodnia ten ból będzie się utrzymywał?
Tak pisałam, doktor mówił, ze to normalne. To w zasadzie łapie mnie na 2-3 godziny wieczorami tylko
 
reklama
Hej Dziewczyny,niestety czeka i mnie ten zabieg... We wtorek idę do ginekologa,żeby sprawdziła czy serce jeszcze bije czy nie. U mnie przypadek taki,że cialko żółte jest za duże... Dziewczyny,szczerze to nie wiem,więc pytam. Co i jak przygotować się do tego zabiegu? Trzeba coś zabrać ze sobą? Wypuszczają w ten sam dzień? Jak to jest?
Ja bardzo nie chciałam zabiegu, bo zależało mi szybko na drugiej ciąży ale niestety dostałam tabletki w piątek i w sobotę nie zadziałało i musialam mieć zabieg. W ten sam dzień, 2 h po zabiegu do domu.
A co do przygotowania to ja się spodziewałam wielkich krwawien i bólu, ale i przy tabletkach i po zabiegu ani bol nie był zbyt duży ani krwawienie.
 
Ja bardzo nie chciałam zabiegu, bo zależało mi szybko na drugiej ciąży ale niestety dostałam tabletki w piątek i w sobotę nie zadziałało i musialam mieć zabieg. W ten sam dzień, 2 h po zabiegu do domu.
A co do przygotowania to ja się spodziewałam wielkich krwawien i bólu, ale i przy tabletkach i po zabiegu ani bol nie był zbyt duży ani krwawienie.
Od wczoraj wieczora w domu zaczęłam lekko krwawić,ból brzucha jak na @,więc poszłam sprawdzić,podpaska czysta można powiedzieć,ale jak sisiu się zrobi i podetre to na papierze jest dopiero..
 
A u mnie ból wieczorem jajników macicy, wieczorami tylko, poboli 2-3 godziny i jest okay.
Krwawienie jest
 
reklama
Do góry