reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie po łyżeczkowaniu

reklama
Jestem po wizycie u swojej gin,mogę Ketonal,więc mega☺️jestem na tym etapie,że serce nie bije,krawie cały czas i już mogę nawet i Ketonal. Który mnie uratował,nie dawałam rady już z tymi skurczami,było strasznie
 
Ja miałam łyżeczkowanie 8 dni temu, dzisiaj byłam na kontroli u swojego lekarza i nadal mam coś w macicy, przepisał mi leki, żebym się oczyściła w domu.
Zastanawia mnie czy to znaczy, że w szpitalu źle zrobili zabieg? Czy te skrzepy po zabiegu to coś normalnego, tylko niektóre kobiety oczyszczają się same, a ja musze nadal z lekami?
 
Ja miałam łyżeczkowanie 8 dni temu, dzisiaj byłam na kontroli u swojego lekarza i nadal mam coś w macicy, przepisał mi leki, żebym się oczyściła w domu.
Zastanawia mnie czy to znaczy, że w szpitalu źle zrobili zabieg? Czy te skrzepy po zabiegu to coś normalnego, tylko niektóre kobiety oczyszczają się same, a ja musze nadal z lekami?
Jakie leki dostałaś ??
Ja po wyjściu ze szpitalu musiałam brać 3 dni 2 razy dziennie artrhotec dopochwowo, właśnie dla tego że lekarz źle mnie oczyścił.
Od innej pań doktor już po wyjściu ze szpitala uslyszlama ze powinno zostać przy wypiscie 5 mm endometrium, mi natomiast lekarz zostawił w środku 12, a przy przyjęciu miałam 18 mm
 
Jakie leki dostałaś ??
Ja po wyjściu ze szpitalu musiałam brać 3 dni 2 razy dziennie artrhotec dopochwowo, właśnie dla tego że lekarz źle mnie oczyścił.
Od innej pań doktor już po wyjściu ze szpitala uslyszlama ze powinno zostać przy wypiscie 5 mm endometrium, mi natomiast lekarz zostawił w środku 12, a przy przyjęciu miałam 18 mm
Ja też artrhotec dopochwowo. Na 5 dni.
Czyli to na pewno wina lekarza?
Bo przecież normą jest, że po łyżeczkowaniu krwawi się nawet do 14 dni. Ja krwawiłam 4 dni, a teraz mam czysty śluz. Tak jakbym już się zamknęła, a krew w macicy pozostała.
Dlatego się zastanawiam czy to wina lekarza czy mojej szyjki, że za szybko się zamknęła
 
Ja też artrhotec dopochwowo. Na 5 dni.
Czyli to na pewno wina lekarza?
Bo przecież normą jest, że po łyżeczkowaniu krwawi się nawet do 14 dni. Ja krwawiłam 4 dni, a teraz mam czysty śluz. Tak jakbym już się zamknęła, a krew w macicy pozostała.
Dlatego się zastanawiam czy to wina lekarza czy mojej szyjki, że za szybko się zamknęła
A wiesz z jakim edometrium cie przyjął a z jakim wypuścił ? Żebyś wiedziała ile cie oczyścił?

Powiem tak, mnie inna lekarka przepraszała za tamtego lekarza ze mnie tak wypuścił do domu, i że powinnam być jeszcze raz łyżeczkowana ale się nie zgodziłam...
 
Jakie leki dostałaś ??
Ja po wyjściu ze szpitalu musiałam brać 3 dni 2 razy dziennie artrhotec dopochwowo, właśnie dla tego że lekarz źle mnie oczyścił.
Od innej pań doktor już po wyjściu ze szpitala uslyszlama ze powinno zostać przy wypiscie 5 mm endometrium, mi natomiast lekarz zostawił w środku 12, a przy przyjęciu miałam 18 mm
Biore od niedzieli 2x dziennie arthrotec po 2 tabletki dopochwowo i nic się nie dzieje. Zero krwawienia ani nawet plamień. Wręcz odwrotnie, mam wrażenie, że mój śluz zrobił się bardziej czysty niż wcześniej.
Pamiętasz po jakim czasie zaczęłaś się oczyszczać?
 
Biore od niedzieli 2x dziennie arthrotec po 2 tabletki dopochwowo i nic się nie dzieje. Zero krwawienia ani nawet plamień. Wręcz odwrotnie, mam wrażenie, że mój śluz zrobił się bardziej czysty niż wcześniej.
Pamiętasz po jakim czasie zaczęłaś się oczyszczać?
Wiesz co ja brałam raz dziennie 2 tabletki, i każdego dnia coś wylatywało skrzepów, przez te dni codziennie coś się oczyszczało.
Może u ciebie było bardzo mało tych skrzypów i juz się oczyściła, ja brałam przez 3 dni, w 4 dzień poszłam na kontrole i zostało tam jeszcze 5mm to lekarz powiedział że już samo się oczyści bez pomocy.
 
reklama
Do góry