reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie po owulacji

reklama
Hej dziewczyny wróciłam od lekarza, nie mieszkam w pl, więc żeby dostać skierowanie do ginekologa trzeba pójść do rodzinnego, nie ma prywatnych placówek, a jak są strasznie drogie. Powiedziała że wszystko jest ok. Nie powinnam się denerwować bo tak się zdarza i nie ma żadnych podstaw aby dać mi skierowanie do ginekologa. Ręce mi opadły.
 
Serio potrzebujesz skierowania do ginekologa??? Jeśli to nie tajemnica to w jakim kraju mieszkasz ?

Plamienia ustały ? W którym dniu cyklu jesteś obecnie? Dostałaś okres czy nadal czekasz ? Robiłaś test ?
 
Mieszkam w Holandii, niestety tak tu jest, że wszystkim idzie się do rodzinnego a on decyduje czy skierować na badanie do specjalisty. Pani doktor ewidentnie mnie olała, twierdząc, że ginekolog tak jakby nie zakwalifikuje mnie do USG, bo mam miesiączkę regularną. A plamienia się zdarzają i że prawdopodobnie to była owulacja, albo poronienie. Plamilam praktycznie 2 dni, na trzeci dzień śluz pomieszany z krwią, kolor jasny brąz. Robiłam test dzisiaj negatywny za 3 dni powinnam dostać okres, więc jest to 28 dc. Tylko że biorę furagine, bo już chwytam się wszystkiego byle ból przeszedł, chyba nie wpływa na wynik? Wczoraj tak mnie bolał prawy jajnik że aż promieniowalo do nogi. Ale dla Pani doktor wszystko jest ok. Za 3 tyg będę w Pl i mam umówiona wizytę.
 
Furagina to chyba na pęcherz, nie ?

Jeśli zawsze masz regularne miesiaczki to faktycznie raz to nie problem. Może to też być plamienie powiązane z niskim progesteronem. Podobno to się zdarza. Ja mialam plamienie od 21 dc przez praktycznie 5 dni. Ten cykl wydłużył się do 46dni. Więc też bylam zestresowana. Na szczęście mam prywatna opiekę medyczną wiec nie było problemu. Z reszta w Hiszpanii nawet państwowo nie trzeba mieć skierowania, przynajmniej nic o tym nie slyszalam.
 
Zapomniałam dodać ze lekarz mnie uspokoił, zlecił badanie krwi i pobrał cytologie i zrobił mi kolposkopie. I wszystko jest ok, u ciebie też napewno będzie!
 
Dziękuję za pocieszenie. Tęsknię za polską służbą zdrowia, bo tam jest tak samo jak u Ciebie. W Holandii jak pewnie słyszałaś paracetamol na wszystko. Tak, furagina jest na pęcherz, ale chyba nie zaszkodzi, może to jakieś zapalenie pecherza stąd ten ból. A najpiękniej by było jakby się okazało ze to jednak ciąża. Ale póki co mam nadzieję, że to po prostu jednorazowe anomalia. Pani doktor powiedziala, żeby wrócić za 3 miesiące jeżeli nadal będą problemy. Pozdrawiam z deszczowej Holandii.
 
reklama
Dziękuję za pocieszenie. Tęsknię za polską służbą zdrowia, bo tam jest tak samo jak u Ciebie. W Holandii jak pewnie słyszałaś paracetamol na wszystko. Tak, furagina jest na pęcherz, ale chyba nie zaszkodzi, może to jakieś zapalenie pecherza stąd ten ból. A najpiękniej by było jakby się okazało ze to jednak ciąża. Ale póki co mam nadzieję, że to po prostu jednorazowe anomalia. Pani doktor powiedziala, żeby wrócić za 3 miesiące jeżeli nadal będą problemy. Pozdrawiam z deszczowej Holandii.
Nie wiem jak ma się furagina do ciąży ale może sprawdź lepiej. Dziwne ze czujesz ból, ja mialam plamienia ale bez bólu... dawaj znać
 
Do góry