reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krwawienie po porodzie

mama Natalki2017

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
261
Krwawienie po porodzie, jak długo u was trwało? Czytałam, że 7-10 dni może być normalne krwawienie potem powinno zmieniać barwę na różową itd... Obecnie jestem 13 dni po porodzie, krwawienie raz większe raz mniejsze ale mocno bordowe, i śluz zabarwiony albo na czerwono albo nawet brązowo. W piatek byłam na usg, lekarz stwierdził, że są odchody po porodzie i trzeba łyżeczkować więc w sobote poszłam do szpitala załatwić tę sprawę ale w szpitalu lekarz po usg stwierdził, że nic nie ma i nie ma co czyścić... a ja wariuję bo krwawienie nadal jest. Dodam że po pierwszym porodzie miałam łyżeczkowanie 12 dni po porodzie
 
reklama
Do góry