reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie po porodzie

Darcia33

Aktywna w BB
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2022
Postów
84
Witam koleżanki z grupy. Urodziłam trzecie dziecko 6 listopada. W niedzielę minął tydzień od porodu i przestaly mnie ciągnąć szwy ( miałam szyte krocze) krwawić też już mniej krwawiłam. W poniedziałek na wieczór krew mi zaczęła mocniej lecieć. Czy któraś mama też tak miała? Nie mam w domu czasu leżeć muszę ogarnąć dzieciaki do szkoły, domen się zająć, dzieckiem,mąż w pracy. Mało leżę nie będę tego ukrywać może przez to krew mi zaczęła mocniej lecieć. Może jestem przewrażliwiona juz dlatego wolę spytać się innych matek. Dlatego proszę o jakieś rady. Nic mnie w brzuchu nie boli,ani jak oddaje mocz też mniej nie boli ,jak się wyróżniam też mnie nie boli. Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Ja jestem 2.5 tyg po porodzie juz. U mnie akurat bylo cc, ale krwawienie raz bylo mocniejsze, potem np caly dzien nie lecialo i pozniej od nowa zaczynalo. Dopiero od 2 dni nie leci nic.
 
Ja jestem 2.5 tyg po porodzie juz. U mnie akurat bylo cc, ale krwawienie raz bylo mocniejsze, potem np caly dzien nie lecialo i pozniej od nowa zaczynalo. Dopiero od 2 dni nie leci nic.
Rozumiem, ja to się zaczęłam stresować że może szwy mi puściły i stąd te krwawienie mocniejsze. U mnie w niedzielę minie dwa tygodnie jak jestem po porodzie,u mnie była położna w poniedziałek zaglądała mi tam i patrzyła i było wszystko oki a pod wieczór zaczełam mocniej krwawić
 
Rozumiem, ja to się zaczęłam stresować że może szwy mi puściły i stąd te krwawienie mocniejsze. U mnie w niedzielę minie dwa tygodnie jak jestem po porodzie,u mnie była położna w poniedziałek zaglądała mi tam i patrzyła i było wszystko oki a pod wieczór zaczełam mocniej krwawić

Z pewnoscia, jakby szwy puscily to bylby bol.
 
reklama
Do góry