reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie po stosunku

bylam u lekarza ale nie mówiłam o tym...badal mnie i nic zlego nie zaówarzył.to chyba nie musze o tym mówic to krwawienie było krutkie w trakcie stosunku. czuje sie dobrze ale jednak cos mnie dręczy...:-(
 
reklama
Zgadzam sie w 100 % z Anetas ... jak najbardziej powinnas o tym poinformowac swojego ginekologa ... nie widze niczego wstydliwego, ze kochasz sie z mezem bedąc w ciaży ... a dla ginekologa to tez nie bedzie nowość ... nie wstydz się i zadzwoń
Pozdrawiam
 
witam was! ja miałam wczoraj krwawienie po stosunku .jestem w 8 miesiącu ciązy, do tej pory wszystko bylo dobrze,ale boje sie ze jest coś zle?mam powiedziec o tym ginekologowi?wacham sie bo jest mi wstyd o tym mowic...pomóżcie:sorry:

bylam u lekarza ale nie mówiłam o tym...badal mnie i nic zlego nie zaówarzył.to chyba nie musze o tym mówic to krwawienie było krutkie w trakcie stosunku. czuje sie dobrze ale jednak cos mnie dręczy...:-(

lekarz w badaniu ręcznym wszytskiego nie wybada.tym bardziej ze nie ma pojecia ze coś sie działo. mówisz ze jest ok - mam taką nadzieje. jednak widziałam już wiele przypadków któe kończyły się smutno. nawet w 40 tyg ciąży, gdzie dzień wczesniej było wszystko w porządku. takie krwawienie po stosunku w ciazy może jak najbardziej pochodizc z zadrapania szyjki macicy. ale możę tez być z odklejania/odwarstwiania łozyska.
no i dla ginekologa sex w ciazy to żadna nowosc. wiec nie ma co sie wstydzić. o sexi w ciązy to ja np bym wstydziła sie rozmawiac jakim robotnikiem budowalnym czy innym inżynierem, zakładając ze nie byłby on sprawcą tej ciaży:rofl2:
ginekolog prawdopodobnie nawet nie pamięta twojej twarzy
 
Ja też miałam nadżerkę, którą wykryłam dopiero w czasie ciąży i myślę, że powinnaś jak najszybciej iść do lekarza.
 
Czesc Kobietki, jestem w 10 tc, wczoraj kochalismy sie z mezem i po tym zaczelam miec bardzo leciutki plamienie... Dodam, ze od poczatku ciazy biore duphaston na podtrzymanie. Wczesniej mialam plamienia i przeszlo. Czy to plamienie oznacza, ze na razie seks nie jest wskazany?
Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam, Ania
 
Czesc Kobietki, jestem w 10 tc, wczoraj kochalismy sie z mezem i po tym zaczelam miec bardzo leciutki plamienie... Dodam, ze od poczatku ciazy biore duphaston na podtrzymanie. Wczesniej mialam plamienia i przeszlo. Czy to plamienie oznacza, ze na razie seks nie jest wskazany?
Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam, Ania
Aniu, skoro lekarz przepisał Ci Duphaston, to znaczy, że miał powody. Powinien Tobie również powiedzieć, że seks jest zakazany (tak mi się wydaje, bo ja dostałam zakaz jak miałam przepisywany Duphaston). Najlepiej skontaktuj się z ginem i się zapytaj. Nie ma sensu narażać maleństwa.
 
reklama
Aniu, skoro lekarz przepisał Ci Duphaston, to znaczy, że miał powody. Powinien Tobie również powiedzieć, że seks jest zakazany (tak mi się wydaje, bo ja dostałam zakaz jak miałam przepisywany Duphaston). Najlepiej skontaktuj się z ginem i się zapytaj. Nie ma sensu narażać maleństwa.

Zgadam się z przedmówczynią. Porozmawiaj koniecznie z lekarzem :tak:
 
Do góry