reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie po stosunku

magialenna

Styczniowe mamy'06
Dołączył(a)
18 Maj 2005
Postów
319
Dziewczyny,czy zdazylo sie wam krwawienie po stosunku? Jestem w 9-tym tyg. Jakies dwa dni temu,po tym jak kochalismy sie,poszlam do toalety zrobic siusiu i zobaczylam,ze mocz byl zmieszany z odrobinka krwi...potem na bieliznie tez mialam mala kropeczke...Co sie dzieje?
 
reklama
WITAJ!

NA TWOIM MIEJSCU NIE LEKCEWAŻYŁABYM KRWAWIENIA,POWINNAŚ ZARAZ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z TWOIM LEKARZEM LUB POŁOŻNĄ.JEŻELI SYTUACJA SIĘ POWTÓRZY TO COŚ JEST NIE TAK.
ALE NIE MARTW SIĘ NA PEWNO WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE JEDNAK MUSISZ PAMIĘTAĆ O TYM ŻEBY DBAĆ O SIEBIE I WSZELKIE OBJAWY ZGŁASZAĆ LEKARZOWI WTEDY BĘDZIESZ MIAŁA PEWNOŚĆ ,ŻE NC TAKIEGO SIĘ NIE DZIEJE.

POZDRAWIAM. :)
 
Kiedy byłam w ciąży to tez miałam krwawienie po stosunku. Tylko raz. Byłam w 4 miesiącu.
Tylko że mnie krew pociekła po tyłku strumieniem. Tak się wystraszyłam że gdy się myłam to prysznicem wszystkie ściany pooblewałam. Przyjechało pogotowie i zabrali mnie do szpitala. Tam zrobili wszystkie badania i okazało sie że to było jedynie obtarcie szyjki macicy, ale zgadam się z przedmówczynią i uważam że powinnaś jak najszybciej udać się do lekarza. Na wszelki wypadek. Na pewno nie zaszkodzi a będziesz pewna że wszystko jest ok.

Pozdrawiam.
 
Jesli masz nadrzerke To moze byc przyczyna krwawienia mialam tak w 16 tygodniu Ze krwawilam a sie okazalo ze to przez nadrzerke ::)
 
mnie to tak lekarz załatwił w 12 tygodniu na badaniu usg dopochwowe zaczełam krwawić czyli udaj sie lepiej do lekarza i będziesz spokojna
 
magialenna! Nie zwlekaj! Jesli masz wizytę u lekarza później niż jutro to kierunek izba przyjęć najlepiej szpitala ginekologicznego - tam najczęściej mają USG na izbie przyjęć i cały czas jest kilku lekarzy - ja musiałam czekać ponad godzinę bo się akurat odprawiali. Powodów możę być wiele i ty;ko lekarz morze rozstrzygnąć ktory jest Twój. Zdóweczka dla Ciebie i dzidzi.
 
Wszystko w porzadku!!!
Okazalo sie,ze to krwawienie, bylo spowodowane obtarciem szyjki macicy,uuf...
Dziekuje wszystkim za rady i pozdrawiam ;)
 
ja w pierwszej ciazy tez mialam takie krwawienie po stosunku...pojechalam szybciutko z mezem do szpitala i sie okazalo ze dzidzi juz niebije serducho...od tego czasu za bardzo sie obawiam i teraz bede ostrozniejsza!!
 
jak ja pierwszy raz zaczelam krwawic to pierwsze co mi przychodzilo do glowy to dziecko
Ze cos mu sie stalo ::) ::) oczywiscie lament byl i szukanie lekarza ktory by przyjmowal w niedziele :):):)
 
reklama
witam was! ja miałam wczoraj krwawienie po stosunku .jestem w 8 miesiącu ciązy, do tej pory wszystko bylo dobrze,ale boje sie ze jest coś zle?mam powiedziec o tym ginekologowi?wacham sie bo jest mi wstyd o tym mowic...pomóżcie:sorry:
 
Do góry