reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRWAWIENIE PODCZAS CIĄŻY (POCZĄTEK)

Dołączył(a)
16 Maj 2021
Postów
4
Cześć, kochane wyszedł mi test pozytywny w dzień spodziewanej miesiączki i zaraz z tym brunatne upławy, trzy dni po wyniku intensywne krwawienie i lekki ból. KRWAWIENIE utrzymuje się od rana i 3 podpaski już poszły. Nie ma żadnych skrzepów. Czy to poronienie czy może takie krwawienie implantacyjne? Może któraś tak miała i jest szansa że to jednak to a nie właśnie przechodzę przez poronienie..
 
reklama
Cześć, kochane wyszedł mi test pozytywny w dzień spodziewanej miesiączki i zaraz z tym brunatne upławy, trzy dni po wyniku intensywne krwawienie i lekki ból. KRWAWIENIE utrzymuje się od rana i 3 podpaski już poszły. Nie ma żadnych skrzepów. Czy to poronienie czy może takie krwawienie implantacyjne? Może któraś tak miała i jest szansa że to jednak to a nie właśnie przechodzę przez poronienie..
Zrób betę, progesteron i przyrost po 48h. Zgłoś się do ginekologa... może to być niegroźne krwawienie jak i poronienie- bez badań się nie dowiesz.
 
Zrób betę, progesteron i przyrost po 48h. Zgłoś się do ginekologa... może to być niegroźne krwawienie jak i poronienie- bez badań się nie dowiesz.
I najlepiej idź jutro na ta betę z rana , po 48h przyrost powinien być conajmniej 66% w internecie masz kalkulatory , jeżeli będzie wynik niższy to oznacza poronienie a jeżeli przyrost ok to może by. Jakiś krwiak nawet ale do ginekologa powinnaś sie umówić bez względu na wyniki żeby cie lekarz zbadał i wytłumaczył wszystko
 
Krwawienie implantacyjne jest przed pozytywnym testem, także to nie to :)

Jeśli jest to intensywne, "okresowe" krwawienie, to raczej nie jest to normalne w ciąży.
Najlepiej zbadaj betę, tak, jak pisze koleżanka wyżej.
 
Hejka, poronienie.. dochodzę do siebie jest mi cholernie ciężko ale mam synka który nie jest niczemu winien i dla niego powiedziałam sobie że zasmucanie się nie zmieni tego co się wydarzyło.. i dla niego z mężem robimy wszystko żeby nie odczuł że coś jest nie tak jest jeszcze malutki i nie wie co się dzieje.
 
Hejka, poronienie.. dochodzę do siebie jest mi cholernie ciężko ale mam synka który nie jest niczemu winien i dla niego powiedziałam sobie że zasmucanie się nie zmieni tego co się wydarzyło.. i dla niego z mężem robimy wszystko żeby nie odczuł że coś jest nie tak jest jeszcze malutki i nie wie co się dzieje.
Przykro mi 😪
 
Próbujesz nam wmówić ze najpierw wyszedł Ci test a dopiero później zagnieździł się zarodek ? 🫣
Nie próbuje wmówić, ale tak było u mnie.. zrobiłam test ciążowy 6 dni przed planowaną miesiączką, 3 dni po teście miałam jedno razowe plamienie tego samego dnia byłam u lekarza i potwierdził zagnieżdżenie się zarodka 🙈
 
reklama
Nie próbuje wmówić, ale tak było u mnie.. zrobiłam test ciążowy 6 dni przed planowaną miesiączką, 3 dni po teście miałam jedno razowe plamienie tego samego dnia byłam u lekarza i potwierdził zagnieżdżenie się zarodka 🙈
Jedyne co mógł widzieć twój lekarz na tym etapie to pogrubione endometrium ….
Takie samo w sumie jakie występuje przed okresem 😉

Mogłaś plamić jak większość kobiet na początku ciąży ale po pozytywnym teście , wyniku bhcg nie nazywamy tego plamieniem implantacyjnym - to wystepuje przed pozytywną Betą 😉
 
Do góry