reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRWAWIENIE PODCZAS CIĄŻY (POCZĄTEK)

Nie próbuje wmówić, ale tak było u mnie.. zrobiłam test ciążowy 6 dni przed planowaną miesiączką, 3 dni po teście miałam jedno razowe plamienie tego samego dnia byłam u lekarza i potwierdził zagnieżdżenie się zarodka 🙈
Jak to potwierdził😅?
Bo nie dzięki USG.

Chyba że chcesz nam przekazać, że lekarz był także jednocześnie wróżbitą😄.
 
reklama
A twoim zdaniem jak mógł to potwierdzić?
Ahh nie chce mi się dyskutować z takimi mądrymi osobami które wiedza wszystko i o wszystkich 🤗
Pozdrawiam.
Po prostu to jest podstawowa wiedza medyczna. I jeśli ginekolog mówi takie bzdury to to jakiś konował. Beta nie może wyjść przed zagnieżdżeniem/implementacją. I zamiast się unosić to warto najpierw coś sprawdzić zanim palnie się bzdurę.
 
Po prostu to jest podstawowa wiedza medyczna. I jeśli ginekolog mówi takie bzdury to to jakiś konował. Beta nie może wyjść przed zagnieżdżeniem/implementacją. I zamiast się unosić to warto najpierw coś sprawdzić zanim palnie się bzdurę.
aha.. czyli będąc tego samego dnia co wyszedł mi test u lekarza który nic na usg nie widział, ale dopiero po plamieniach widział pęcherzyk wiec jak to wyjaśnicie waszymi mądrościami 🤔
 
A twoim zdaniem jak mógł to potwierdzić?
Ahh nie chce mi się dyskutować z takimi mądrymi osobami które wiedza wszystko i o wszystkich 🤗
Pozdrawiam.
Jedyne, co mógł potwierdzić, to właśnie pogrubione endometrium, czyli błonę śluzową macicy.
Pęcherzyk ciążowy widoczny jest w jamie macicy przy becie powyżej 1000, więc tak- moim zdaniem to jednak był wróżbita.

Beta przed terminem spodziewanej miesiączki była po prostu zbyt niska, żeby na USG było cokolwiek widoczne.
 
aha.. czyli będąc tego samego dnia co wyszedł mi test u lekarza który nic na usg nie widział, ale dopiero po plamieniach widział pęcherzyk wiec jak to wyjaśnicie waszymi mądrościami 🤔
My jak my- gorzej z tym lekarzem.

Jak on to wyjaśni🧐?

Mam nadzieję, że ten lekarz ma mało pacjentek.
 
reklama
Ja jeszcze tylko dodam, że większość lekarzy nie umówi pierwszej wizyty ciążowej przed Betą poniżej 1000.
Chyba że coś się dzieje.

Poza tym lekarz @Domi_Nikaa pokłóciłby się z moim zapewne. I nie tylko moim.

Dodam, że smutne jest to, że są jeszcze tacy lekarze.

Jak do takiego „lekarza” trafi osoba, która ma problemy z zajściem w ciążę, to już jej współczuję.

Ja bym sobie takich banialuk wcisnąć nie dała- ponad dwa lata czekania na ciążę powoduje, że człowiek musi wiedzieć, czy warto z danym lekarzem zacząć współpracę, czy odpuścić nie tracąc cennego czasu.
 
reklama
Do góry