reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie podczas stosunku

jessica230198

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2021
Postów
58
Witam, jestem w 22 tyg ciąży i dzisiaj po stosunku zaczęłam krwawić dosyć obficie jak przy miesiączce, oczywiście odrazu zgłosiłam się do szpitala i powiedzieli że wszystko ok ale nic więcej się nie dowiedziałam, ale ze względu że mieszkam w Wielkiej Brytanii i opieka medyczna nie jest taka jak w Polsce chciałam się poradzić polskich mam, czy któraś z was miała podobny problem?

Dodam że wcześniej w pierwszym trymestrze miałam nadżerkę i powodowało to plamienia jednak nie wiem czy to jest znowu to.
 
reklama
Skoro nie zrobili usg to skąd wiedza ze jest ok?
dzisiaj przy tym krwawieniu zrobili monitoring bicia serca dziecka i zrobili badanie ginekologiczne i to wszystko a w 20 tyg ciąży miałam robione usg i łożysko było ok a szyjkę mierzyli w 18 tyg, i właśnie się zastanawiam czy skorzystać z jakiegoś polskiego lekarza w Londynie 🤔
 
dzisiaj przy tym krwawieniu zrobili monitoring bicia serca dziecka i zrobili badanie ginekologiczne i to wszystko a w 20 tyg ciąży miałam robione usg i łożysko było ok a szyjkę mierzyli w 18 tyg, i właśnie się zastanawiam czy skorzystać z jakiegoś polskiego lekarza w Londynie 🤔
No usg moim zdaniem sie przyda ale u Was jest ciężko wiem :(
Warto aby ktoś sprawdził łożysko moim zdaniem.
 
Do góry