reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie przed okresem

Dominika 20102018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2019
Postów
34
Hej
Mam problem i pytanie. Z mężem staramy się od jakiegoś czasu i w czwartek najbliższy powinnam dostać okres natomiast dzisiaj pojawiło się u mnie krwawienie. Zawsze miałam regularne cykle i zawsze wychodziło mi według kalendarzyk ewentualnie jeden dzień wcześniej a teraz aż 4 ... jestem trochę zaniepokojona bo nie wiem o czym to może świadczyć. Nie mam żadnych odczuć ani brzuch nie boli ani nie miałam jakiś zachcianek tak jak przed okresem. Jestem poprosty zaskoczona i nie wiem co o tym myśleć.
Wczoraj wypiłem drinka jednego mogło to przyspieszyć okres aż o 4 dni ?? Co o tym powinnam myśleć ??
 
reklama
Obstawiam że @ ,czasem się przesunie w jedną czy druga stonie , nie ma co panikowac, a to że brzuch nie boli dziś, nie znaczy że nie będzie boleć jutro
 
Zawsze może być ten pierwszy raz gdy przychodzi wcześniej.... obserwuj czy jest to krwawienie jakieś inne ale 4 dni to nie jest dużo szybciej. Czasami pogoda , stres itp może przyspieszyć lub opóźnić @
 
reklama
To, że NIGDY tak nie miałaś nie oznacza, że nigdy mieć nie będziesz.
Może być tak, że jakiś czynnik przyśpieszył okres (na pewno nie drink), a może być też tak, że była ciąża biochemiczna.
Kiedy masz wizytę u lekarza?
 
Do góry