reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie przez tydzień od owulacji

Blondi8

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2021
Postów
2 483
Miasto
Wrocław
Hej 👋
Staram się od pół roku o drugie dziecko, na razie bezskutecznie ale też bez spiny :)
Pierwsze udało się od razu.
Teraz właściwie odkąd się staramy mam problem z krwawieniem owulacyjnym, dosłownie przez tydzień mam krwawienia, dziś jestem 7 dni po owu i jeszcze sluz zabarwiony krwią i tak miesiąc w miesiąc, do tego, ginekolog mówi że to niby normalne.... Ale tej krwi jest przez pierwsze 5 dni naprawdę sporo...może nie jak miesiączka, ale na wkładkę spokojnie.
Miałyście podobnie?
Nie stosowałam żadnej antykoncepcji hormonalnej 🤷‍♀️
 
reklama
U mnie tak było i wyszły problemy z progesteronem. Dlatego też nie mogłam zajść w ciążę, bo nawet jak doszło do zapłodnienia to organizm nie mógł jej utrzymać. Gin dał odpowiednie leki i po miesiącu się udało. Zmień lekarza.
 
W kolejnym cyklu zaczęłam brać castagnus i od razu udało się w ciążę zajść. Niestety po kilku dniach poronienie samoistne...
 
Ostatnia edycja:
W kolejnym cyklu zaczęłam brać castagnus i od razu udało się w ciążę zajść. Niestety po kilku dniach poronienie samoistne... Za mało progesteronu...
odświeżam trochę stary wątek, bo mam podobny problem...zaczynam plamić po owulacji i do okresu + pobolewania podbrzusze i jajnikow. Też się staramy..juz 7 miesięcy.. 2 razy porobienie samoistne. Jak u Ciebie sytuacja ? Bierzesz jakieś leki ?
 
odświeżam trochę stary wątek, bo mam podobny problem...zaczynam plamić po owulacji i do okresu + pobolewania podbrzusze i jajnikow. Też się staramy..juz 7 miesięcy.. 2 razy porobienie samoistne. Jak u Ciebie sytuacja ? Bierzesz jakieś leki ?
Cześć 👋 dzięki Bogu udało mi się!
Pomógł mi lek Castagnus, brałam od pierwszego dnia cyklu, i już w tym cyklu nie miałam plamień a w kolejnym zaszlam w ciążę 🥰🥰🥰
Próbowałam też brać duphaston w drugiej połowie cyklu, ale było tylko gorzej, także mi nie pomógł wcale. Castagnusa polecam z całego serca ☺️
Możesz go jeść 3 cykle i później przerwa
 
odświeżam trochę stary wątek, bo mam podobny problem...zaczynam plamić po owulacji i do okresu + pobolewania podbrzusze i jajnikow. Też się staramy..juz 7 miesięcy.. 2 razy porobienie samoistne. Jak u Ciebie sytuacja ? Bierzesz jakieś leki ?
Niedomoga lutealna. Zbadać progesteron w 20/22 dniu cyklu. Poronienie samoistne tez może być tym spowodowane. Po prostu za mało jest hormonu by utrzymać ciąże. Niech lekarz zerknie jak wyglada endometrium
 
Niedomoga lutealna. Zbadać progesteron w 20/22 dniu cyklu. Poronienie samoistne tez może być tym spowodowane. Po prostu za mało jest hormonu by utrzymać ciąże. Niech lekarz zerknie jak wyglada endometrium
dzięki za odpowiedź. Jeśli chodzi o przyrost endometrium to jest ok, w jednej ciąży, gdy uwidoczniony był już pecherzyk endometrium było bardzo ładne 20 mm. Mam już 2 dzieci z bezproblemowych ciąż...teraz po roku brania tabletek anty oraz po długim karmieniu córki ( ponad 2 lata) jakby mi się wszystko rozlegulowalo ;(
 
reklama
Cześć 👋 dzięki Bogu udało mi się!
Pomógł mi lek Castagnus, brałam od pierwszego dnia cyklu, i już w tym cyklu nie miałam plamień a w kolejnym zaszlam w ciążę 🥰🥰🥰
Próbowałam też brać duphaston w drugiej połowie cyklu, ale było tylko gorzej, także mi nie pomógł wcale. Castagnusa polecam z całego serca ☺️
Możesz go jeść 3 cykle i później przerwa
super, że Ci sie udało ! Widziałam Cie chyba na wątku mam grudniowych czy listopadowych ? Biorę castagnus w tym cyklu pierwszy raz, do 10 dc brałam też Wiesiołek na lepszy śluz. Dzięki za odpowiedź! Szczęścia:)
 
Do góry