reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie tydzień po owulacji

Dołączył(a)
25 Listopad 2019
Postów
8
Czy możliwe jest aby tydzień po owulacji dostać okres ? 17 i 18 testy owulacyjnych wyszły pozytywnie. Wczoraj czyli równo po tygodniu pojawiło się niewielkie krwawienie. Czy to początek okresu? Zazwyczaj mam długie cykle (średnio ok 33 dni) , od jakiegoś czasu zażywam Bromergon, i owszem cykl się skrócił (poprzedni 28 dni , kilka wcześniej ok 34-35 dni), natomiast nigdy tak wcześnie (24dc) nie pojawiała się miesiączka.
 
reklama
Właśnie się zastanawiałam na tym... nigdy tak wcześnie nie miałam miesiączki. Jak można potwierdzić ze to napewno to...?

Test ciążowy albo Beta HCG, ale lepiej zrób go w dniu spodziewanej miesiączki, bo teraz jeszcze może nie wykryć. Zawsze może też się okazać to ciążą biochemiczną, więc lepiej nie robić testu wcześniej, żeby się nie rozczarować.
Plamienie implantacyjne często występuje ok. 6-8 dni po owulacji, więc to całkiem prawdopodobne. Może trwać jakiś czas.
 
Na plmienie implantacyjne stanowczo za wcześnie. Poczekaj do terminu miesiączki i zrób test lub betę. Plamienia zdarzaja się w środku cyklu bez wyraźnych przyczyn.
 
Na plmienie implantacyjne stanowczo za wcześnie. Poczekaj do terminu miesiączki i zrób test lub betę. Plamienia zdarzaja się w środku cyklu bez wyraźnych przyczyn.

Czemu niby za wcześnie? Tydzień po owulacji to właśnie czas na plamienie implantacyjne, więc nie wprowadzaj w błąd.
 
Jeśli nie plamienie implantacyjne to co, miesiączka tydzień po owulacji ? Tydzień przed jej planowanym terminem ? Jeszcze takie wachania mi się nie zdarzyły , raczej w druga stronę ze występowała później ...
 
Ja dokładnie tydzień po owulacji miałam delikatne różowe plamienie, ślad dosłownie dwa razy został na papierze. Jak się później okazało była to właśnie implantacja [emoji846]
 
reklama
Ja właśnie najpierw zauważyłam delikatne różowe zabarwienie... później troszkę krwi. Po całej nocy nic, w ciągu dzisiejszego dnia znowu trochę zauważalne przy wizytach w wc, a niedawno już dość sporo mocno czerwonej... czytam i czytam te różne przypadki na forum i już głupieje... bardzo bym chciała żeby to nie była @... od początku roku się staramy...
 
Do góry