reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie tydzień po owulacji

Tydzień temu to testy wyszły pozytywne a owulacja jest z reguły później. Zagnieżdżenie 10-12 dni po. Więc Ty nie wprowadzaj w błąd.

Ale ty piszesz głupoty. Zagnieżdżenie jest od 6 dni do 12 dni po owulacji. A według większości ginekologów, z którymi rozmawiałam od 5 do 8 dni najczęściej. A test owulacyjny jest pozytywny raz
 
reklama
Ale ty piszesz głupoty. Zagnieżdżenie jest od 6 dni do 12 dni po owulacji. A według większości ginekologów, z którymi rozmawiałam od 5 do 8 dni najczęściej. A test owulacyjny jest pozytywny raz
Głupoty? Chyba nie. Jeżeli jest tak jak piszesz to testy ciążowe wychodziłyby tydzień przed spodziewaną miesiączką? I Ty pisze się z wielkiej litery, jeżeli zwracasz się do kogoś.
 
Wytrzymaj cierpliwie do dnia @ , ew dzień - dwa przed zrób betę [emoji846] powodzenia
Ja właśnie najpierw zauważyłam delikatne różowe zabarwienie... później troszkę krwi. Po całej nocy nic, w ciągu dzisiejszego dnia znowu trochę zauważalne przy wizytach w wc, a niedawno już dość sporo mocno czerwonej... czytam i czytam te różne przypadki na forum i już głupieje... bardzo bym chciała żeby to nie była @... od początku roku się staramy...
 
reklama
U mnie plamienie implantacyjne zaczęło się 21dc, owulacja najpr. 13dc, 2 dni lekkie krwawienie , potem tydzień co jakiś czas plamienia czyli dłużej niż piszą, dzisiaj jestem w 14tc. Życzę II kresek 😉
 
Do góry