reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie tydzień po owulacji

U mnie plamienie implantacyjne zaczęło się 21dc, owulacja najpr. 13dc, 2 dni lekkie krwawienie , potem tydzień co jakiś czas plamienia czyli dłużej niż piszą, dzisiaj jestem w 14tc. Życzę II kresek 😉
Już sama nie wiem co to jest , wiec nie zostaje mi nic tylko czekać... przez cała dzisiejsza noc znowu nic , rano trochę na papierze, później przez 2-3 godziny znowu nic i przy kolejnej wizycie w wc znowu widoczna krew na papierze... dziwne to dla mnie bo nawet jeśli to początek @ to nigdy tak nie miałam...
 
reklama
W organizmie człowieka nic nie jest jak w zegarku. Więc to, że "nigdy" nic nie znaczy. Może to zagnieżdżenie, ale nic pewnego. Plamienia implantacyjne chyba nie są zbyt powszechne (przynajmniej wg mojej gin). Może to być od niedoborów, może zaraz pojawi się okres, może to chorobowe, nadżerka czy inne cuda.
 
Już sama nie wiem co to jest , wiec nie zostaje mi nic tylko czekać... przez cała dzisiejsza noc znowu nic , rano trochę na papierze, później przez 2-3 godziny znowu nic i przy kolejnej wizycie w wc znowu widoczna krew na papierze... dziwne to dla mnie bo nawet jeśli to początek @ to nigdy tak nie miałam...
Oby się nie rozkręciło, mi też się wydawało, że to nie miesiączka ale i tak w szoku byłam po pozytywnym teście.
poczekaj parę dni i zatestuj , powodzenia :biggrin2:
 
Głupoty? Chyba nie. Jeżeli jest tak jak piszesz to testy ciążowe wychodziłyby tydzień przed spodziewaną miesiączką? I Ty pisze się z wielkiej litery, jeżeli zwracasz się do kogoś.

Słowo „ty” pisze się wielką literą w listach, a nie w internecie. A hormon Beta HCG produkuje się 2-3 dni po zagnieżdżeniu. To jest już ok. 10 dni po owulacji, a test ciążowy dzień później może już wtedy wyjść pozytywnie i nie ma nic dziwnego w tym, że test wyjdzie trzy dni przed datą spodziewanej miesiączki.
Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia, bo wprowadzasz w błąd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Słowo „ty” pisze się wielką literą w listach, a nie w internecie. A hormon Beta HCG produkuje się 3 dni po zagnieżdżeniu. To jest już ok. 10 dni po owulacji, a test ciążowy dzień później może już wtedy wyjść pozytywnie i nie ma nic dziwnego w tym, że test wyjdzie trzy dni przed datą spodziewanej miesiączki.
Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia, bo wprowadzasz w błąd.
Nie będę z Tobą polemizować na tematy o których nie masz pojęcia 🙂 Na tym skończę tą bezsensowną konwersację bo nic nowego nie wnosi. Ty upierasz się przy swoich racjach a ja przy swoich. Ja zdania nie zmienię. I radzę trochę pogłębić swoją wiedzę.
 
Nie będę z Tobą polemizować na tematy o których nie masz pojęcia [emoji846] Na tym skończę tą bezsensowną konwersację bo nic nowego nie wnosi. Ty upierasz się przy swoich racjach a ja przy swoich. Ja zdania nie zmienię. I radzę trochę pogłębić swoją wiedzę.

Nie mam zamiaru więcej tłumaczyć tego samego osobie, która myśli, że wie najlepiej i nie potrafi przyznać się do błędu. To ty zweryfikuj swoją wiedzę, bo nie masz zielonego pojęcia o tym, co piszesz.


Adjustments.JPG
Adjustments.JPG
 
reklama
Nie mam zamiaru więcej tłumaczyć tego samego osobie, która myśli, że wie najlepiej i nie potrafi przyznać się do błędu. To ty zweryfikuj swoją wiedzę, bo nie masz zielonego pojęcia o tym, co piszesz.


Zobacz załącznik 1049878Zobacz załącznik 1049879
Czego nie zrozumiałas w mojej wypowiedzi? Nie mam zamiaru się kłócić z Tobą i nie oczekuję, że będziesz mi coś tłumaczyć i wyjaśniać. Nawet o to nie proszę. Więc możesz sobie darować. Nie uważam się za osobę wszystko wiedzącą. Ale swoje racje mam.
 
Do góry