reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie w 13 tygodniu

W ciąży infekcje często są bezobjawowe. Jednak leczenie w ciemno to nienajlepszy wybór. Powinno się robić wymaz. Pimafucin umie uczulać. Ja brałam, choćnie uczula. Wtedy pojawiają się dolegliwości bólowe i może być krew. Ona się też może pojawić podczas leczenia, bo tam, gdzie były grzyby, które znikają jest uszkodzona śluzówka.
Warto w ciąży raz w miesiącu profilaktycznie zrobić wymaz by żadna infekcja cię nie zaskoczyła. A przy leczeniu nawet grzybicy stosuj probiotyk ginekologiczny
Dzięki za odpowiedź!
Zrobiłam wymaz, ale wyników ostatnio nie było. Grzybica wyszła w cytologia sprzed miesiąca. Infekcji nie miewam, ale zanim zaszłam w ciążę, miałam dziwną wydzielinę i caly czas zazywam probiotyk. Może to dlatego nie mam objawów..
Ale krwi nie było po sobotnim incydencie nie miałam, dlatego się bardzo przestraszyłam.
Dziękuję Ci serdecznie, zobaczymy, co bedzie dalej.
Z tylu głowy mam, że mogę poronić, wiec krew przeraża..
 
reklama
Dzięki za odpowiedź!
Zrobiłam wymaz, ale wyników ostatnio nie było. Grzybica wyszła w cytologia sprzed miesiąca. Infekcji nie miewam, ale zanim zaszłam w ciążę, miałam dziwną wydzielinę i caly czas zazywam probiotyk. Może to dlatego nie mam objawów..
Ale krwi nie było po sobotnim incydencie nie miałam, dlatego się bardzo przestraszyłam.
Dziękuję Ci serdecznie, zobaczymy, co bedzie dalej.
Z tylu głowy mam, że mogę poronić, wiec krew przeraża..
Krew ma przerażać. Zawsze trzeba to sprawdzić. Nawet podczas leczenia. Ja cię uspokajam, wciąż jednak pamiętam jak to przeraża. Trzeba dla dobra dziecka reagować, jednak z zachowaniem spokoju.
 
Właśnie mój lekarz to bagatelizuje, twierdzi,że to może jeszcze pozostałości po sobotnim krwawieniu (najpewniej po badaniu), ale te plamki są świeże, więc to nie to..
Skonsultuję to jeszcze u kogoś innego.
 
Do góry