reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie w 18dc

Dołączył(a)
15 Sierpień 2020
Postów
14
Cześć :-) dostałam dziś dziwnego plamienia, jestem obecnie w 18 dc. Od 3dc biorę letryzole, od 8 estrofem przez 5 dni, a następnie od 20stego dnia duphaston. Sama nie wiem co się dzieje, może któraś z Was miała podobnie?
 
reklama
Ja mialam w 14tc krwiaka, po którym krwawilam. Oczyscil się, wszustko skończylo się dobrze. Ale jak tylko zaczęłam krwawic, to na za godzinę umówiłam wizyte prywatną u mojego gin. Bo mogą być różne przyczyny
 
Ja mialam w 14tc krwiaka, po którym krwawilam. Oczyscil się, wszustko skończylo się dobrze. Ale jak tylko zaczęłam krwawic, to na za godzinę umówiłam wizyte prywatną u mojego gin. Bo mogą być różne przyczyny
Dziękuję, mam nadzieję że to nie to. Jakieś 2,5 tygodnia temu miałam usg i nic złego nie było widać.
 
Dziękuję, mam nadzieję że to nie to. Jakieś 2,5 tygodnia temu miałam usg i nic złego nie było widać.
Przez 2,5 tyg mogło się sporo zmienić. Ja bym to plamienie skonsultowała jak najszybciej z lekarzem. W ciąży takie sytuacje mogą miec wiele przyczyn i lepiej skontrolować.
 
reklama
Do góry