reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie w 5 tyg ciąży

Dołączył(a)
7 Lipiec 2021
Postów
4
Witam w 5 tygodniu i 2 dniu dostałam lekkiego krwawienia odrazu poszłam na sor i okazało się z tego co mówił lekarz ze wszystko okej jak na ten tydzień ale nic nie mówił czy jest zarodek czy nie tylko odznacxyl cos na usg wymiar 0.25 cm wczoraj to jest 5 tydzien i 6 dzien bylam u innego lekarza na kontrolnym usg I okazało się że jest pecherzyk ciazowy pecherzyk zoltkowy i zarodek 2 mm czy to możliwe że zarodek mogl się zmniejszyć? Wstawiam zdjęcia z Usg 1 to z piątku a 2 to z wczoraj . Jak myślicie czy te 0.25 cm to był zaznaczony zarodek czy cis innego. Bardzo się martwię że zamiast urosnac to zmalał 😞😞😞
 

Załączniki

  • 20210702_190240.jpg
    20210702_190240.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 184
  • 20210706_161523.jpg
    20210706_161523.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 309
reklama
Moim zdaniem pierwszy wymiar, to rozmiar pęcherzyka żółtkowego. Na takim etapie nie ma jeszcze zarodka.
 
Kurcze bo bardzo się martwię tym ze jak to zarodek to że zmalał albo poprostu obumarł a wizyta dopiero w poniedziałek 😞😞
 
Nigdy nie porównuj tak małych wymiarów na różnych sprzętach u różnych lekarzy, bo to nie ma sensu.
Sama piszesz, ze pierwszy oznczyl „coś”, nawet nie jesteś pewna co i porównujesz z innym wymiarem. Wątpię, żeby to coś to był zarodek. Wątpię, żeby się zmniejszył. Wiem, ze to zabrzmi banalnie, ale nie denerwuj się i poczekaj do wizyty. Na pewno jest Ok!
 
Na takim etapie bardzo łatwo o błąd w pomiarach, spokojnie wytrzymaj do poniedziałku, zajmij głowę czymś innym, i pamiętaj, natura wie co robi
 
reklama
Z tego co czytam na forum i z wlasnych doświadczeń wydaje mi się że dość często zdarzają się plamienia/krwawienia na tym etapie. Tu niestety nie masz wpływu, musisz poczekać jak się rozwinie. A wymiary tak jak Dziewczyny piszą, tym bym się nie przejmowała. Staraj się odpoczywać.
 
Do góry