reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie w ciąży skrzep

myszka930

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Październik 2016
Postów
22
Błagam o pomoc. Plamienia i dziwny skrzep.Jestem w 6 tygodniu ciąży. Dzsiaj byłam u ginekologa, zobaczył pęcherzyk, zarodek i bijące serduszko. Od wczoraj krwawie i boli mnie brzuch na dole, ból jakbym nie mogła się wypróżnić. Kazała mi leżeć. Dostałam duphaston 4x dziennie. Przed chwilą wyleciał mi bardzo ciemny, twardy skrzep. Nie wiem co to znaczy. Błagam o pomoc. W internecie tyle się naczytałam złych rzeczy, że jestem przerażona.
 
reklama
Generalnie takie objawy w ciąży są bardzo niepokojące i mimo dzisiejszej pozytywnej wizyty u lekarza ja bym się wybrała od razu na Izbę Przyjęć.
Teraz tylko lekarz może ocenić czy doszło do poronienia.
 
W ciąży mogą występować plamienia itp. Ale to i tak trzeba konsultować . Jaki kolwiek skrzep to bardzo poważna sprawa trzeba odrazu na izbę przyjęć jechać . W czasie ciąży nic się już u kobiet nie złuszcza tak jak podczas okresu . Wiec żadne ,, tkanki ,, nie powinny się pojawić. To dobrze nie wróży
 
Tak, mam leżeć nie ruszać się. Podobno takie krwawienie się zdarza. Muszę brać lek. Jutro rano jadę do szpitala, do swojego lekarza prowadzącego. Bardzo boję się tej wizyty. Pocieszam się tym, że to dobry specjalista. Czekanie jest najgorsze. Leżę, głaszcze się po brzuszku i modlę.. Każde pójście do łazienki na siku jest dla mnie strasznie stresujące. Chciałabym, żeby ten koszmar już minął, aby było wszystko dobrze z ciąża
 
reklama
reklama
Do góry