reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krwawienie w połogu

Mogą być to pozostałości po łożysku albo tak jak napisała Fikusek, skrzep ....jeśli nie masz gorączki, nie krwawisz ... to wszystko jest OK. Co do skurczów, to ja również nie odczuwałam ...:) a się zmniejszała ...
Po CC największe skurcze miałam przez pierwsze 3 dni ... potem już było z górki.
 
reklama
Mogą być to pozostałości po łożysku albo tak jak napisała Fikusek, skrzep ....jeśli nie masz gorączki, nie krwawisz ... to wszystko jest OK. Co do skurczów, to ja również nie odczuwałam ...:) a się zmniejszała ...
Po CC największe skurcze miałam przez pierwsze 3 dni ... potem już było z górki.

u mnie ze skurczami bylo tak samo:)
 
Miałam tak samo jakieś 2-3 tyg. po porodzie. Skrzep wielkości dłoni. Pobiegłam z mężem do szpitala. Na szczęście był to tylko skrzep. Po porodzie ( ja nie urodziłam łożyska i miałam łyżeczkowanie) tak może się dziać do 8 tygodni. Brzuch może pozostać duży a macica może się skurczać. Radzę wizytę z kontrolą obkurczania macicy ( bez badania ginekologicznego). Skoro jak dziewczyny napisały wyżej - nie ma gorączki i innych objawów oprócz bóli jak przy okresie, to wszystko jest w porządku, Kiedy macica się obkurcza ból tzw. miesiączkowy może towarzyszyć. Nie martw się.:)Pozdrawiam.
 
Do góry