reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie w trakcie połogu

RissRose

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Styczeń 2021
Postów
180
Hej, mam pytanie. Dziewczyny czy Wy krwawilyscie przez cały połóg? Jestem 2 tyg po cesarce i już prawie wcale nie krwawie... Czytalam, że to źle, bo macica się nie oczyszcza mogło coś się "zablokować" i nie wychodzi to co powinno wyjść.... Zaznaczam, że nie boli mnie brzuch i nie mam gorączki . Chyba, że po prostu taka moja natura ? Jestem ciekawa jak to było u Was.
 
reklama
Moja koleżanka miała po cc bardzo krótkie i mało intensywne krwawienie. Ja rodząc parę miesięcy po niej dostałam pełne nieotwarte paczki podkładów, bo jej zostało. Nie miała żadnych problemów, widocznie taki jej urok.
 
Tak, ja też miałam krótko myślę że ok 2 tyg może nawet mniej i nic złego się nie działo, co się miało oczyścić to się oczyściło, także ciesz się ze szybciej masz to za sobą:)
 
Hej, mam pytanie. Dziewczyny czy Wy krwawilyscie przez cały połóg? Jestem 2 tyg po cesarce i już prawie wcale nie krwawie... Czytalam, że to źle, bo macica się nie oczyszcza mogło coś się "zablokować" i nie wychodzi to co powinno wyjść.... Zaznaczam, że nie boli mnie brzuch i nie mam gorączki . Chyba, że po prostu taka moja natura ? Jestem ciekawa jak to było u Was.
Jestem w 6. tygodniu połogu i od kilku dni dopiero plamie na brązowo i używam wkładek. :)
 
Ja przestałam krwawić po około 10 dniach. To było moje trzecie CC, po poprzednich krwawienie trwało kilka tygodni więc się zaniepokoiłam. Rozmawiałam z moją ginekolog i mówiła, że po CC może tak być. Ale po kilku dniach pojawiała się u mnie wydzielina o brzydkim zapachu, ewidentnie infekcja. Dostałam lek w globulkach i po nim mocno ruszyło znów krwawienie, a potem plamienie - łącznie trwało to jeszcze 2-3 tygodnie, więc w moim przypadku to było zatrzymanie. Tak więc może tak być naturalnie, a może nie. Może też być tak jak ktoś wyżej napisał, że na chwilę się zatrzymało i wróci. Obserwuj się po prostu, czy nic Cię nie niepokoi.
 
Ja już 5 dni po porodzie miałam bardzo skąpe to krwawienie, używałam normalnych podpasek. 2 tygodnie po porodzie już było tylko plamienie, ale trwało długo, bo 6 tygodni. Wszystko było ze mną w porządku i rodziłam sn.
 
Ja raz miałam obfitsze krwawienie kilka dni, potem cisza i myślałam że koniec a tu znowu kilka dni krwawienia, potem plamienie i po 5 tygodniach się wszystko skończyło :)
 
reklama
Hej, mam pytanie. Dziewczyny czy Wy krwawilyscie przez cały połóg? Jestem 2 tyg po cesarce i już prawie wcale nie krwawie... Czytalam, że to źle, bo macica się nie oczyszcza mogło coś się "zablokować" i nie wychodzi to co powinno wyjść.... Zaznaczam, że nie boli mnie brzuch i nie mam gorączki . Chyba, że po prostu taka moja natura ? Jestem ciekawa jak to było u Was.
U mnie też połóg po cc był w porywach do 2 tyg. Po 4-5dniach od zabiegu wystarczały mi zwykle podpaski. To wszystko było normalne. Mam porównanie bo miałam też poród naturalny, po którym rzeczywiście krwawiłam 4 tygodnie.
 
reklama
Do góry