reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie, wczesna ciąża potwierdzona betą

reklama
Dziękuję, mam nadzieję że Twój mały mimo wszystko nie jest bardzo chory.
Ja nadal czekam na wyniki.
U mnie dziwne były pierwsze dwa dni przed krwawieniem, tak praktycznie to lekko brudziłam tylko. Ale teraz jednak krew od czwartku i od wczoraj nie tak mało...
Nie, mój mały ma parę gratisow. Miał zabieg też;)
 
Lekarka powiedziała mi cos, ale zastanawiam sie czy nie tylko po to żeby mnie pocieszyć - mianowicie że jak w pierwszym cyklu staran od razu zaszlam w ciążę to bardzo dobry znak i nie powinno byc problemow z ciąża np w kolejnych cyklach. Macie jakies doswiadczenia w tym temacie?
 
Lekarka powiedziała mi cos, ale zastanawiam sie czy nie tylko po to żeby mnie pocieszyć - mianowicie że jak w pierwszym cyklu staran od razu zaszlam w ciążę to bardzo dobry znak i nie powinno byc problemow z ciąża np w kolejnych cyklach. Macie jakies doswiadczenia w tym temacie?
U mnie nie było żadnych problemów, więc jestem potwierdzeniem hipotezy Twojej lekarki.
Aczkolwiek chyba nie jest to takie oczywiste, bo znam kobiety, które po pierwszym poronieniu długo nie mogły zajść w ciążę mimo że chciały.
 
Lekarka powiedziała mi cos, ale zastanawiam sie czy nie tylko po to żeby mnie pocieszyć - mianowicie że jak w pierwszym cyklu staran od razu zaszlam w ciążę to bardzo dobry znak i nie powinno byc problemow z ciąża np w kolejnych cyklach. Macie jakies doswiadczenia w tym temacie?
Ja poroniłam 30wrzesnia 2019. Serduszko przestało bic w 8tygodniu ciąży. Oczyściłam sie sama. Wspolzylismy z mężem po ustaniu krwawienka. 2listopada zrobilam test, pozytywny. Synek ma 3,5roku. Także u mnie również zajscie w druga ciaze bylo latwe. Trzymam mocno kciuki! Duzo zdrowka
 
Do góry