reklama

Krwawienie z pochwy podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Takhisis, 14 Czerwiec 2013.

1. Takhisis

Takhisis Fanka BB :)

Dziewczyny...

W ubiegłym tygodniu podczas oddawania stolca, po podtarciu się zauważyłam krew na papierze. Sytuacja powtórzyła się w okolicach środy i niestety przed chwilą. Dodam, że nie jest to krew z odbytu tylko na pewno z pochwy. Różowa...w sumie musiałam wycierać ją 4 razy, a potem czysto. Zastanawia mnie fakt, dlaczego akurat w takiej sytuacji.
    W poniedziałek byłam na USG genetycznym, a tydzień temu na normalnej wizycie i niby wszystko było ok.

Czy któraś z Was tak miała? Zaczynam się tym denerwować, bo to już trzeci raz w ciągu tygodnia.

2. Takhisis

To ja chyba zazwyczaj mam nietypowe dolegliwości skoro nikomu się nie przytrafiają:(

3. reklama
  4. djablica

djablica Zaciekawiona BB

zadzwon do szpitala zapytaj
    ja jechalam z tym na oddzial
    dostalam na podtrzymanie leki
    nie wolno lekcewarzyc tego
    ja zaczelam plamieniem
    skonczylo sie krwotokiem
    ale moze byc tak ze bylo cos i sie czysci
    mowili mi ze dopoki nie leci zywa krew to sie nie obawiaj
    ja bym spytala

5. paulina00

paulina00 Fanka BB :)

Przepraszam za sugestię,ale nie masz zaparć?Jeśli tak może zdarzyło się tak,że podczas załatwiania się pękła
    Ci błonka przy odbycie i krwawi-ja tam miałam.przyjrzyj się dokładnie skąd krwawisz,jeśli rzeczywiście z pochwy dzwoń do lekarza. Zdrowka życzę!

6. ulala

ulala Fanka BB :)

JUz pędze z odpowiedza ja tak miałam ok 17-19 tyg ciązy czysto czerwona krew a to dlatego że było parcie a łozysko było blisko ujścia i jest taki efekt hmmm zassania jakby trzeba to przeczekac jak łozysko sie podniesie wyżej a do tego czasu polecam lactoluseum syropek mogłam przekrecic ciut nazwę i do tego łyżka miodu na czczo rewelacja na zatwardzenia i juz wiecej sie nie pojawiło syrop przepisał mi ginekolog p[o tej akcji całej .

7. Takhisis

Dzięki dziewczyny za pomoc.

paulina
    - sprawdzałam dokładnie, to z pochwy.

ulala...tylko u mnie w sumie nie ma zaparć jako takich...owszem parcie musi być,ale nie aż tak strasznie::) Na wizycie dzień przed zdarzeniem miałam faktycznie łożysko nisko schodzące...czyli coś jak u Ciebie. Ale 5 dni później inny lekarz powiedział, że wcale nie jest za nisko...dwa dni później znowu krew po wizycie w toalecie...za kolejne dwa dni powtórka...może to łożysko przemieszcza się raz wyżej raz niżej..ja dużo chodziłam ostatnio...może dlatego. A u Ciebie ta krew pojawiała się po każdej wizycie w toalecie czy tak jak u mnie co któryś raz? A przy tym łożysku nisko położonym (nie mówię oczywiście o przodującym) to miałaś jakieś specjalne zalecenia?

8. wiki222

wiki222 swieżynka :))

siemka!:)

u mnie była sytuacja podobna, i myslalam ze to z hemoroida.. byłam u gienka zrobil mi badanie na fotelu bylo ok, pozniej usg czysto.. zrobilam badanie moczu kazał zrobic i okazało sie ze mialam zapalenie pecherza i to bylo z cewki moczowej...
    dostałam taki proszek na infekcje do rozpuszczenia pozniej powtorzylam badanie i juz do dzisiaj jest ok;)

a jak naprawde jestes pewna ze to z pochwy idz do lekarza..i sie nie denerwuj..

Poleć forum