reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie z pochwy podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Drogie mamy mam pytanie bo zaraz wchodzę w 4 trymestr ciąży i po wysiusianiu się na papierze zauważyłam krew. Czy któraś z mam miała cos takiego??? Proszę o odpowiedź
4 trymestr to jest po porodzie. Może chodziło Ci o 4 miesiąc?
Koniecznie skontaktuj się ze swoim lekarzem. Albo jedz na izbę przyjęć, tam wszystko sprawdza, ewentualnie przepiszą leki.
 
reklama
Witam

Witam,ja też mam taki problem od 2013 roku, bylam u kilku lekarzy ginekologow i nie stwierdzono jeszcze pszyczyny.Usg i inne badania nic nie wyjasnily,mialam różne zabiegi ,ktore też nie daly odpowiedźi. Mialabym prośbę o opowiedz czy udalo Ci się zdiagnozować problem krwawienia ,nie jestem w ciąży a problem nadal mam to krwawienie jeszcze u mnie bywa przy stosunku ( nie zawsze).
Mam to samo a dotej pory nie wiem co to jest urodziłam dwoje dzieci teraz juz nie mogę ich mieć krwawie z pochwy co jakiś czas przy oddawaniu moczu lub parciu a często było tak przy stosunkach niby w necie Pisza ze to rzeżączka lub powikłania po niej bo ta choroba weneryczna jest bezobjawowa nie wiem czym leczyc objawy ale wiem ze ona spowodowała ta bezpłodność maja wtórna
 
Do góry