reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie z powodu nisko schodzącego łożyska

ikkonna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2019
Postów
6 093
Witajcie.
Jestem w trzeciej ciąży w 14 tygodniu.
Pierwsza przebiegała prawidłowo natomiast w drugiej zaczęły się krwawienia i plamienia z powodu nisko schodzącego łożyska. Przeleżałam plackiem dwa miesiące. Łożysko się podniosło, krwawienia się skończyły ale do końca ciąży bardzo źle się czułam. Fizycznie i psychicznie. Leżenie dało mi w kość.
Obecnie znów wystąpiły krwawienia i co okazało się na IP z tego samego powodu co poprzednio. W zasadzie nie ma innych przyczyn widocznych na USG, maluch rośnie, bryka w najlepsze.
Któraś z Was miała taką sytuację?
Mój lekarz pewnie znów zaleci leżenie natomiast dwóch lekarzy na IP stwierdziło, że leżeć nie muszę i nawet mogę pracować, pracuje przed komputerem.
Wizytę mam za tydzień i teraz bije się zmysłami co robić.
Krwawień w ciągu dnia nie mam jedynie w nocy i rano. W ciągu dnia są tylko plamienia ze starej krwi.
Ogólnie zdołowana jestem tą sytuacją.
 
reklama
Też mam nisko a godzące łożysko. Obecnie 25tc. Lekarz nie kazał leżeć a polegiwac jak najczęściej w ciągu dnia na kwadransik się położyć żeby mięśnie itd odpoczely . Przede wszystkim nie dźwigać i nie spinać brzucha bo jak zacznie łożysko naciskać na szyjkę to zacznie się skracać i wtedy przedwczesny poród. Mierzył Ci długość szyjki ?
 
Do góry