reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie ze skrzepami 5 tygodni po porodzie...

Dołączył(a)
26 Styczeń 2013
Postów
2
Jestem 5 tygodni po porodzie.. w Ok. 3 tygodniu leciala ze mnie juz tylko jasna wydzielina a od wczoraj znow zaczelam krwawic, myslalam ze moze to juz miesiaczka ale wieczorem zaczely ze mnie wylatywac skrzepy,.. Miala tak ktoras z Was? Co sie ze mna dzieje? :-(
 
reklama
To absolutnie naturalne. Ja tak miałam. Było już niby koniec połogu a znów zaczęło się ze mnie lać... Skrzepy były również.
 
przeciez polog trwa do 8 tygodni nawet. tak wiec reagujesz prawidlowo ;)

ja mimo ze mialam CC tez krwawilam i na poczatku sporo a pozniej coraz mniej i tez pare skrzepow bylo.
 
reklama
Ale nie czujesz bólu, albo nie jesteś osłabiona?? Ja tak miałam, coraz większy ból czułam aż w końcu dostałam gorączki. Leciały ze mnie skrzepy wielkości pomarańczy. Okazało się, że źle mnie wyłyżeczkowano po porodzie i dostałam zapalenia macicy. Więc przy bólowych objawach natychmiast trzeba iść do lekarza. W innym przypadku to normalne.
 
Do góry