reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie

Ok. Tak naprawdę bez wizyty u ginekolga możesz tylko sobie dopowiadać...bo jak widzisz mnóstwo tu ekspertów [emoji846]
Jeśli nie było żadnych bólów to jest tylko pewność, że to nic groźnego [emoji4].


Dlatego na dniach będę wiedziała co się wydarzyło.

Straszne to jest ile w kobietach jest zawiści patrząc na komentarze pod postem.. dogryzają sobie nawzajem
 
reklama
Tu piszesz że nie jesteś lekarzem, A dalej piszesz że wiesz wszystko najlepiej. Że to nie plamienie i już postawilas swoją diagnozę. Piszesz koleżance żeby się nie unosiła, A bardzo agresywnie i z brakiem szacunku odpowiadasz innym na zadawane pytanie. Zejdź na ziemię bo najmądrzejsza na pewno nie jesteś. Pozdrawiam
Gdzie w moim poście brak szacunku czy agresja? Nie napisałam również, że wiem wszystko najlepiej. Jedynie to, że takie jest moje zdanie. Nie Ciebie dotyczy dyskusja, więc po co ja komentujesz? Sprawa już zakończona.
 
Dlatego na dniach będę wiedziała co się wydarzyło.

Straszne to jest ile w kobietach jest zawiści patrząc na komentarze pod postem.. dogryzają sobie nawzajem
Nie miałam intencji nikomu dogryzać, chciałam Ci tylko pomóc... A koleżanka naskoczyła na mnie, jakbym przyszła tu tylko po to, by jej zrobić na złość, a nie spróbować pomóc Tobie. :) Poczułam się zaatakowana i nawet nie wiem za bardzo czemu.
Powiem Ci, że od kiedy się staramy o drugie dziecko, to ja już miałam tyle ewenementów związanych z krwawieniem, plamieniem itd., ile nie miałam przez cale życie. :D
Łącznie z tym, że nigdy przed okresem nie plamiłam, a teraz nagle zaczęłam i trwa to już trzy cykle, że dwa dni przed rozkręceniem się okresu plamię na brązowo... Miesiączki zawsze miałam bolesne i długie po 5-6 dni, z czego 2-3 takich mega obfitych krwawień. Teraz boli mnie max dzień. A ostatni okres nie bolał mnie w ogóle brzuch, a okres miałam tak: dwa dni mega skąpe plamienia na brązowo, potem jeden dzień mega krwawienie, drugi dzień skąpo i koniec. 🙈
I z tego, co czytam, to wiele kobiet, które się starają, zaczynają mieć takie różne anomalie. 🙈 Może to przez hormony, psychikę i tak dalej, świruje nam cały organizm. 🙈
Trzymam kciuki, że to było plamienie implantacyjne (bo pewnie na tym Ci zależy), ale tak jak pisałam, to mogło być wszystko: nadżerka, mały krwiak, plamienie śródcykliczne, plamienie z powodu niskiego progesteronu, no cokolwiek. 🤷‍♀️
Mam nadzieję, że wizyta u ginekologa Cię uspokoi. :)
 
Nie miałam intencji nikomu dogryzać, chciałam Ci tylko pomóc... A koleżanka naskoczyła na mnie, jakbym przyszła tu tylko po to, by jej zrobić na złość, a nie spróbować pomóc Tobie. :) Poczułam się zaatakowana i nawet nie wiem za bardzo czemu.
Powiem Ci, że od kiedy się staramy o drugie dziecko, to ja już miałam tyle ewenementów związanych z krwawieniem, plamieniem itd., ile nie miałam przez cale życie. :D
Łącznie z tym, że nigdy przed okresem nie plamiłam, a teraz nagle zaczęłam i trwa to już trzy cykle, że dwa dni przed rozkręceniem się okresu plamię na brązowo... Miesiączki zawsze miałam bolesne i długie po 5-6 dni, z czego 2-3 takich mega obfitych krwawień. Teraz boli mnie max dzień. A ostatni okres nie bolał mnie w ogóle brzuch, a okres miałam tak: dwa dni mega skąpe plamienia na brązowo, potem jeden dzień mega krwawienie, drugi dzień skąpo i koniec. 🙈
I z tego, co czytam, to wiele kobiet, które się starają, zaczynają mieć takie różne anomalie. 🙈 Może to przez hormony, psychikę i tak dalej, świruje nam cały organizm. 🙈
Trzymam kciuki, że to było plamienie implantacyjne (bo pewnie na tym Ci zależy), ale tak jak pisałam, to mogło być wszystko: nadżerka, mały krwiak, plamienie śródcykliczne, plamienie z powodu niskiego progesteronu, no cokolwiek. 🤷‍♀️
Mam nadzieję, że wizyta u ginekologa Cię uspokoi. :)


Bardzo dziękuje za podpowiedz, jestem świeża w tych tematach, a wiem ze są tu kobiety bardziej doświadczone.
Mam nadzieje, ze ginekolog wykluczy wszelkie choroby, co do @ to jeszcze sporo dni zostało, także pewnie nawet o ewentualnej ciąży keszcze się nie dowiem.
 
Bardzo dziękuje za podpowiedz, jestem świeża w tych tematach, a wiem ze są tu kobiety bardziej doświadczone.
Mam nadzieje, ze ginekolog wykluczy wszelkie choroby, co do @ to jeszcze sporo dni zostało, także pewnie nawet o ewentualnej ciąży keszcze się nie dowiem.
Niestety. Nawet jak jesteś w ciąży, to na USG prawie na pewno jeszcze nic nie będzie... Po prostu za wcześnie. :) Ale lekarz na pewno Ci podpowie, kiedy przyjść znowu w razie czego, może zleci dodatkowe badania krwi. I przede wszystkim Cię zbada i pewnie uspokoi. ;) To na pewno nic poważnego, nie martw się na zapas. :)
 
Gdzie w moim poście brak szacunku czy agresja? Nie napisałam również, że wiem wszystko najlepiej. Jedynie to, że takie jest moje zdanie. Nie Ciebie dotyczy dyskusja, więc po co ja komentujesz? Sprawa już zakończona.
W całokształtcie idzie ją odczuć. Wszystkim dziewczynom odpisujesz uniesionym tonem. Jestem takim samym użytkownikiem jak Ty i mam prawo komentować.
 
Ale potwierdzoną czym? Tego nie napisała. Bo jeżeli testami to niekoniecznie mogła ona być 18. Radzę czytać ze zrozumieniem. Pisałaś to do mnie bo cytowałaś mój post a nie do autorki. Unoszę się bo nie lubię jak ktoś próbuje być najmądrzejszy. I gdybyś częściej czytała posty na forum to stwierdziłabyś, że plamienie implantacyjne wcale nie jest takim rzadkim zjawiskiem.
Co nie zmienia faktu, że moim zdaniem jest na nie za wcześnie. I to jest moje zdanie. I nie Tobie oceniać czy mam rację czy nie.
Przestan wprowadzac w blad, bo czytam juz kolejny watek w ktorym piszesz, ze jest za wczesnie. Nie nie jest za wczesnie. Poczytaj albo zapytaj gina i nie wprowadzaj innych w błąd 🤦‍♀️
 
reklama
Przestan wprowadzac w blad, bo czytam juz kolejny watek w ktorym piszesz, ze jest za wczesnie. Nie nie jest za wczesnie. Poczytaj albo zapytaj gina i nie wprowadzaj innych w błąd 🤦‍♀️
Mistrzyni w odkopywaniu wątków... Możesz napisać przykłady gdzie udzielalam się a nie miałam racji?
 
Do góry