reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie

Ziutka123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Maj 2022
Postów
19
Hej dziewczyny :)
Wraz z drugą połówką staramy się o dzidziusia..
Zaznaczę, że cykl mój waha się od 28-31 dni.
Ostatnia @ 8 maja.
Obecnie jestem w czasie owulacji.. od dwóch dni działamy a dziś wystąpiło krwawienie. Nie jest ono obfite jak przy miesiączce. Zastanawiam się czy możliwe jest zajście w ciążę czy jednak to plmienie około-owulacyjne, ktorego nigdy wczesniej nie było..
 
reklama
Około owulacyjne lub od seksu.

Plamienie implantacyjne może wystapic najszybciej 6 dni od owulacji. A i tak występuje tylko u ok 20% ciąż.
 
Ostatnia edycja:
Krwawienie zaczęło się dzisiaj, nigdy wcześniej nie miałam takiego plamienia w połowie cyklu ;)
Jak jest obfite? Jeśli to plamienie to stawiam na seks raczej niż na owulację (choć ja mialam plamienie takie może raz czy dwa), jej krwawisz to chyba pojechałabym do lekarzach skontrolować co się dzieje.
 
ale sprecyzuj: krwawisz czy plamisz?
Krwawienie równa się dla mnie z żywa krwią, natomiast plamienie to zazwyczaj kolor brązowawy bez domieszki krwi.
Zaczęło się różowym śluzem, później przez chwilę była krew a teraz zostało same brązowe plamienie
 
Krwawienie a plamienie rozróżnia się jeszcze po ilości. Plamienie to małe plamki widoczne na papierze, a krwawienie to jak ci leci jak na okres
 
reklama
Jak jest obfite? Jeśli to plamienie to stawiam na seks raczej niż na owulację (choć ja mialam plamienie takie może raz czy dwa), jej krwawisz to chyba pojechałabym do lekarzach skontrolować co się dzieje.

Nie jest obfite. Tak jak już pisałam, najpierw był różowy śluz, pózniej delikatne krwawienie i teraz został tylko brązowy śluz
 
Do góry