reklama

krwawienie

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez paulcia22, 3 Kwiecień 2010.

1. paulcia22

paulcia22 Początkująca w BB

Witam mam pytanie

Otoż od 4 dni krwawie a to nie jest napewno miesiaczka poniewaz jest za wczesniej i nigdy nie mialam takich sytuacji.

Miesiaczki zawsze mialam regularnie jestem po dwoch ciazach i wykryto u mnie nadzerke.

I mam pytanie czy moze to byc spowodowanie tym ze jak to mowia mogłam sie oberwac??

Mam takie przypuszczenia poniewac zaczełam krwawic w poniedzialem a w sobote i niedziele prawie przesiedzialam z dzieckiem w szpitalu i prawie caly czas go trzymałam na rekach wazy 10 kg ......

Wiec co to moze byc??

2. nitka19

nitka19 Zaangażowana w BB

Wiesz, myślę, że jedyna rozsądna rada, której warto Ci udzielić to to,że trzeba się skonsultować z lekarzem. Poprostu

3. reklama
  4. Joaśka20

Joaśka20 Gość

Zgadzam się z nitką. My Ci tutaj niewiele pomożemy w tej sytuacji. Najlepiej biegiem do ginekologa.

5. ekstasia

ekstasia MAMA '04,'06,'07

Po pierwsze radziłabym iść do lekarza - on da najlepszą odpowiedź.
    Po drugie nawet u zdrowej kobiety miesiączkującej regularnie może wystąpić krwawienie śródowulacyjne lub krwawienie śródcykliczne - ale jeśli nie jesteś w temacie to trochę to ciężko wytłumaczyć - w każdym bądź razie jeśli to któreś z tych dwóch krwawień to nie są one groźne dla zdrowia. Ale oczywiście powinien się na ten temat wypowiedzieć lekarz - jeśli towarzyszą temu jakieś nietypowe bóle - nie takie jak zwykle przy @ to pędziłabym nawet do szpitala.

6. Fitt

Fitt Zaciekawiona BB

wpływ mógł mieć tu również stres (wnioskuję, że był, skoro spędziłaś z maluchem sporo czasu w szpitalu)... ale najlepiej migiem do lekarza!

7. DittavonTeese

DittavonTeese Fanka BB :)

Mam dokładnie to samo :-(
    Od trzech, czterech cykli delikatnie krwawilam tak trochę bez sensu kilka dni przed @..Potem pojawiała się miesiączka.
    W zasadzie przyzwyczaiłam się już do tego myśląc że taka moja uroda ;-)
    Ale kilka dni temu znow mnie to dopadło a do planowanej @ jeszcze prawie dwa tygodnie były.
    Poszłam do lekarza. Przebadał mnie, zrobił USG i nic nie znalazł. Powiedział, że w moim przypadku to kwestia progesteronu, którego mam za mało. Przepisał mi Duphaston. Mam zażywać 2 tabl. dziennie od 16 do 25 dnia cyklu i się to wyciszy...Zaleca też wkładkę domaciczną z homonami, która to doprowadzi mnie to ładu hormonalnego (Mirena)
    Waham się czy ten Duphaston wykupić, bo jesienią świadomie zrezygnowałam z hormonów. Miałam bardzo silne migreny i bóle głowy. I teraz boję się skutków ubocznych w postaci utycia, mdłości czy rozregulowania gospodarki hormonalnej...Ale wiem też że takie krwawienia mogą byc spowodowane nadżerką. Daj sie obejrzeć lekarzowi a będziesz spokojniejsza...;-)

Ostatnia edycja: 13 Kwiecień 2010

Poleć forum