reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie.

Agati88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Listopad 2016
Postów
168
Cześć dziewczyny,mam pytanie do was. Jestem prawie w 12 tyg ciąży dzisiaj na papierze zobaczyłam lekko różowy śluz co oczywiście doprowadziło mnie prawie do zawału,akurat zbiegło się to z moja wizyta u lekarza. Zbadał mnie,mówił ze krwawienie jest z szyki macicy a nie z samej macicy nie bardzo mnie to uspokoiło. Nie potrafił tez powiedzieć z czego może wynikać,przepisał mi pimafucin na infekcje i kazał leżeć. Po usg wyszło ze z maluszkiem wszystko ok,serduszko biło ale martwi mnie to krwawienie. Mialyscie tak może? Zastanawiam się czy nie skonsultować tego jeszcz z kimś innym.
 
reklama
Pimafucin jest lekiem stosowanym podczas infekcji grzybiczej. Nie mam pojecia czy to moze byc przyczyna krwawienia..... Szkoda ze nie dal Ci luteiny dopochwowo. Najwazniejsze to duzo lezec, nie przemeczac sie i nie stresowac.
 
Mam luteine,biorę od początku mam wrażenie ze nie wchłania się super bo często widzę jej resztki na bieliźnie albo mówił ze to z szyjki macicy nie wiem może z nadzerki może nie ciężko mi gdybać... Nie jest to krwawienie a tak jak mówię zabarwione śluz.
 
A jaką masz tą luteinę? Szyjka w czasie ciąży jest bardzo ukrwiona i od byle lekkiego urazu podrażnia się i może lekko krwawić. A jak masz dopochwowa luteinę to aplikując ją podrażniasz szyjkę.
Może masz nadżerkę?

Lekarz na USG widzi czy nie ma krwawienia z odklejającej się kosmówki więc jak twierdzi, że to zapewne z szyjki to bym mu zaufała. Zwłaszcza, że i tak nic nie zrobisz innego niż robisz teraz.

Ja w 16 tc miałam lekkie plamienia po wzmożonym wysiłku i potem po aplikacji luteiny. Też to było z szyki więc luteinę odstawiłam, ale ja brałam tylko kilka dni po tym incydencie
 
No tak...napisałaś, że masz dopochwową. Więc pewnie podrażniłaś szyjkę podczas aplikacji- zdarza się...
 
U mnie też były plamienia a nawet krwawienia w 9 tygodniu ciąży i tak samo lekarze twierdzili, że to z szyjki przez nadżerkę. A dostałam Duphaston.
 
Dzisiaj już nie plamie może delikatnie mam brązowy śluz,mam nadzerke leczona kilkukrotnie ale jak widać nie skutecznie. Biorę dopochwowo rano luteine i na noc mam 3globulki pimafucin chociaż nie wiem po co bo grzybicy raczej nie mam przynajmniej nie stwierdził :-/ dał chyba zapobiegawczo.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Najważniejsze teraz to nie stresować się i nie przemęczać. Dużo odpoczywaj po prostu leż w łóżku.
 
reklama
Do góry