reklama

Krwiak i zniekształcona czaszka

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Mamuska2221, 6 Grudzień 2015.

1. Mamuska2221

Mamuska2221 Początkująca w BB

Mamuśki pomóżcie!!! Mój syn urodził się z krwiakiem na czaszce ( wynik porodu) on już powinien zniknąć i tak krwiak się wchlonal ale niestety zostało jajko z jednej strony czaszki śpi ładnie na dwóch stronach coś tam się poprawiło ale nieznacznie słyszałam o kuracji kasowej ale chciałabym ten kask z Niemiec i tu pytanie gdzie się z tym udać kto pomoże?

2. sonia_3

sonia_3 Fanka BB :)

Mamuska2221, skontaktuj się z jakimś dobrym neonatologiem, np. prof. Lauterbach ( Oddział neonatologiczny, szpital na Kopernika w Krakowie) lub z Instytutem matki i dziecka w Warszawie, pediatra albo neonatolog. Zwykły pediatra może nie mieć odpowiedniego doświadczenia. W Twoim szpitalu gdzie rodziłaś też powinni Ci coś podpowiedzieć. Być może trzeba będzie jeszcze wykonać USG czaszki, które rozwieje wątpliwości co do typu krwiaka. Trzymam kciuki.

3. reklama
  4. Mamuska2221

neonatolog powiedział że jego robota zrobiona nie potrzebujemy więcej wizyt, neurolog powiedziała ze ona już nic nie może zrobić, rehalilitant też bezsilny może jakiś chirurg lub ortopeda już sama nie wiem... podkreślę że wizyty oczywiście wszystkie prywatne

5. Mamuska2221

usg było robione już krwiaka nie ma więc tak zostanie

6. sonia_3

sonia_3 Fanka BB :)

Uff, to dobrze, że zniknął ::))) Trzymajcie się!

Poleć forum