reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak i zniekształcona czaszka

Dołączył(a)
6 Grudzień 2015
Postów
4
Mamuśki pomóżcie!!! Mój syn urodził się z krwiakiem na czaszce ( wynik porodu) on już powinien zniknąć i tak krwiak się wchlonal ale niestety zostało jajko z jednej strony czaszki śpi ładnie na dwóch stronach coś tam się poprawiło ale nieznacznie słyszałam o kuracji kasowej ale chciałabym ten kask z Niemiec i tu pytanie gdzie się z tym udać kto pomoże?
 
reklama
Mamuska2221, skontaktuj się z jakimś dobrym neonatologiem, np. prof. Lauterbach ( Oddział neonatologiczny, szpital na Kopernika w Krakowie) lub z Instytutem matki i dziecka w Warszawie, pediatra albo neonatolog. Zwykły pediatra może nie mieć odpowiedniego doświadczenia. W Twoim szpitalu gdzie rodziłaś też powinni Ci coś podpowiedzieć. Być może trzeba będzie jeszcze wykonać USG czaszki, które rozwieje wątpliwości co do typu krwiaka. Trzymam kciuki.
 
neonatolog powiedział że jego robota zrobiona nie potrzebujemy więcej wizyt, neurolog powiedziała ze ona już nic nie może zrobić, rehalilitant też bezsilny może jakiś chirurg lub ortopeda już sama nie wiem... podkreślę że wizyty oczywiście wszystkie prywatne
 
Do góry