reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak podkosmówkowy 13 tc.

Dominika666

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2019
Postów
44
Wiem, że ten temat się już przewijal, ale chyba potrzebuje wsparcia....
Jestem w trzeciej ciąży. Pierwsza to była bajka poza przelezana końcówka ale bez zagrożenia życia dziecka. Druga krwiak wielkości pomarańczy który się urwał w 18tc pociągnął ciąże i odeszły mi wody. Największy koszmar w życiu...
Po dwóch latach postanowiłam spróbować i znowu to samo krwiak 5x1,2cm... Niby nie najgorzej bo usytuowany przy ujciu ale tamten też taki był. Lekarz mówi, że leżeć nie stresować się i będzie ok że wielkością nie starszy tak bardzo, ale nie jestem pewna. Biorę duphaston i magnez.
Potrzebuje trochę historii na pozytywne myślenie, bo wiem że to ważne ale to najcięższych ogarnąć.
 
reklama
Hej Dziewczyny, ja mam krwiaka zdiagnozowanego w 9 tc w wyniku obfitego krwotoku. Biorę progesteron i Magne B6 ale na kolejnym badaniu w 13 tc wyszło że krwiak zamiast się wchłonąć to rośnie. Ma prawie 8 cm . Jest większy od dziecka. Czy któraś z Was miała usuwanego krwiaka albo krwiaka takiej wielkości, który by się wchłonął? Szukam nadziei, że będzie dobrze.
Z góry dzięki.
Ps. Dominika, jak sytuacjau u Ciebie? Jakieś dobre wieści?
Pozdrawiam

Powiem Tobie w czwartek po wizycie. U mnie 20 tydzień a krwiak miał 10 cm
 
reklama
Hej Dziewczyny, ja mam krwiaka zdiagnozowanego w 9 tc w wyniku obfitego krwotoku. Biorę progesteron i Magne B6 ale na kolejnym badaniu w 13 tc wyszło że krwiak zamiast się wchłonąć to rośnie. Ma prawie 8 cm . Jest większy od dziecka. Czy któraś z Was miała usuwanego krwiaka albo krwiaka takiej wielkości, który by się wchłonął? Szukam nadziei, że będzie dobrze.
Z góry dzięki.
Ps. Dominika, jak sytuacjau u Ciebie? Jakieś dobre wieści?
Pozdrawiam
Zirka u mnie jest już na prawde dobrze :) właściwie wszystko już jest jak w normalnej ciąży. Zajmuje się starsza córka a młody rośnie jak na drożdżach już mi przesuneli termin porodu o półtorej tygodnia po drugich prenatalnych bo maluch taki duży :D jestem w 22 tygodniu ciąży po krwiaku który w 10 tc był większy od dziecka nie ma śladu. Będzie dobrze :) odpoczywaj i nic nie dzwigaj ja do dzisiaj ma zakaz przeciążania się.
 
Do góry